Top Baneris

Tvarkoma Kaišiadorių Girelės poilsiavietė

2023 rugpjūčio 10 d.
girele 5
G. Streikauskaitės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Girelės I tvenkinys – tvenkinys Kaišiadorių miesto pietinėje dalyje, besiribojantis su Triliškių mišku, kuriame suformuotas pažintinis takas ir poilsiavietė. Ši vieta dažna poilsiautojų sustojimo vieta, tačiau senokai prašanti infrastruktūrinių investicijų. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija, norėdama pagerinti šios vaizdingos vietovės infrastruktūrą, šių metų rugpjūčio 1 d. su UAB „Alstapa“ pasirašė pontoninio liepto į Girelės I tvenkinį ir pontoninio tilto pastatymo Girelės pažintiniame take rangos darbų sutartį.

Planuojama, kad pontoninis lieptas tvenkinyje bus ne mažiau kaip 2 metrų pločio ir ne trumpesnis kaip 30 m, gale liepto turės salelę. Pontoninis tiltas bus statomas Girelės pažintiniame take vietoj esamo medinio tilto, skirto pereiti į kitą tako pusę. Planuojamo pontoninio tilto plotis – ne mažesnis kaip 2 m, o ilgis – apie 32 m. Planuojamus darbus rangovas įsipareigoja atlikti per 2023 metus.  

Savivaldybė išreiškė norą, kad ši vieta taptų traukos objektu ne tik kaišiadoriečiams, bet ir būtų įdomi vieta turistams bei pro šalį važiuojantiems miesto svečiams.  


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video