Top Baneris

Tikslas – sėkmingai suvaldytas projektas

2018 lapkričio 15 d.
„Viconus“
Bendrovės „Viconus“ vadovas Renatas Viršilas.
Pasidalykite straipsniu

Daugiau nei 300 specialistų – projektuotojų, rangovų, tiekėjų ir kitų proceso dalyvių komandai, per trejus metus įgyvendinusiai įspūdingo dydžio MO muziejaus projektą, vadovavo bendrovės „Viconus“, teikiančios projektų valdymo paslaugas, direktorius. Šiame objekte projekto dalyvių interesai pradėti derinti taip, kaip ir turėtų būti idealiu atveju: nuo koncepcijos sukūrimo iki visiško projekto išpildymo.

Bendrovės „Viconus“ vadovas Renatas Viršilas tvirtina – įgyvendinant MO muziejaus projektą sėkmei ypač buvo svarbi tinkamai parinkta jo valdymo strategija. „Darbų derinimas tokiame unikaliame projekte skatina ypač koncentruotis į daugiametę patirtį. Daug dėmesio buvo skirta projekto rizikų valdymui, profesionalios komandos sutelkimui“, – komentavo pašnekovas.

Beje, dalis projekto specialistų darbuojasi Lietuvoje veikiančiose įmonėse, kiti žinomi dėl savo darbų visame pasaulyje – juk MO muziejaus projektavimas buvo patikėtas pasaulinei žvaigždei Danieliui Libeskindui ir jo studijai. „Labai svarbu parengti aiškią projekto vykdymo struktūrą, užduotį, kuri sumažintų galimus neatitikimus. Taip pat aiškiai nubrėžti proceso dalyvių atsakomybių ribas. Žinoma, labai reikšminga yra komunikacija, pagrindinių gairių ir lūkesčių, kuriuos kėlė užsakovas, laikymasis“, – paaiškino R. Viršilas.

Bendrovės „Viconus“ vadovas per keturiolika patirties metų įgyvendino daugiau nei keliasdešimt projektų, tačiau pripažįsta, kad toks didelis darbas įmonės praktikoje pirmasis. „Projektų valdymas dažnai apibūdinamas „nuo idėjos iki rakto“, bet šiuo metu matome, kad mūsų paslaugų baras plečiasi: vykdome eksploatacijos kompanijų atrankas, padedame įgyvendinti technologijų, tokių kaip baldų, įrangos, reikalingų įmonės veiklai, pirkimus“, – apibendrino R. Viršilas.

viconus logo
 RĖMĖJO TURINYS 

Taip pat skaitykite:

MO muziejus

MO muziejus: naujieji meno namai

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuMO muziejaus atidarymas tapo švente ne tik meno kūrėjams ar puoselėtojams – šis projektas įrodė, kad vizionieriška architektūra puikiai dera su konservatyvia, sykiu įkvepiančia senamiesčio aplinka. Pasitelkti pasaulinio garso profesionalai 2015-aisiais pranešta, kad MO muziejaus projektas patikėtas pasaulinei architektūros žvaigždei – Danieliui Libeskindui ir amerikiečių architektų komandai „Studio Libeskind“, įgyvendinusiai ne vieną išskirtinį architektūrinį […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video