Top Baneris

„Teltonikos“ NT projektams įsteigtos trys įmonės

2022 gegužės 2 d.
Teltonika IoT Group
Teltonika IoT Group iliustr.
Pasidalykite straipsniu

Daiktų interneto prietaisų gamintojos „Teltonika IoT Group“ antrinė įmonė „Power Group Property“ įsteigė tris įmones, kurios Vilniuje jau vysto ar ketina vystyti tris didelės vertės grupės projektus.

Pasak „Teltonikos“ grupės įkūrėjo ir prezidento Arvydo Paukščio, įmonės įkurtos, kad būtų galima savarankiškai plėtoti skirtingus gamybos ir nekilnojamojo turto projektus.

„Nieko naujo, tiesiog turime daug projektų, tai padalinome į atskiras įmones, kad atskirai vystytųsi kiekvienas projektas, nes reikia gauti kreditavimą – tai kad ne viskam, o atskirai kiekvienam objektui būtų“, – BNS sakė A. Paukštys.

Registrų centro duomenimis, „Power Group Property“ balandžio 25 dieną įregistravo įmonę „Power Group Property L134A“, „Power Group Property B1“ ir „Power Group Property S14“. Jų įstatinis kapitalas yra atitinkamai 0,55 mln., 2,36 mln. ir 1,49 mln. eurų.

Pasak A. Paukščio, „L134A“ įmonė plėtos Liepkalnio elektronikos gamyklos projektą, „S14“ – pernai vasarą Saltoniškių gatvėje pradėtą grupės pagrindinės būstinės projektą, o „B1“ – pernai už 12,1 mln. eurų įsigytos buvusios Vilniaus infekcinės ligoninės Žvėryne atnaujinimo projektą.

Dėl pastarojo projekto plėtros A. Paukštys nebuvo tikras: „Nežinau ar vystysiu, ar ne šią vietą – dar neapsisprendžiau, tačiau atskyriau į atskirą objektą“. 

„Nėra kada iki tos Birutės (gatvės – BNS) ateiti: ir taip statybų turime itin daug. O Žvėryne tik krūmus iškirtome ir šiek tiek teritorijos iškuopėme, kad nebūtų tokia baisi“, – sakė „Teltonika IoT Group“ savininkas.

Pernai rugpjūtį nusipirkęs buvusios ligoninės pastatus su dviejų hektarų sklypu A. Paukštys teigė, jog norėjo paremti Santaros klinikų Pediatrijos korpuso statybas, kurios iš dalies finansuojamos iš šio aukciono gautais pinigais. 

Šiemet „Teltonika“ Vilniuje, Liepkalnyje, ketina pradėti statyti 65 tūkst. kv. metrų bendro ploto laboratorijų ir biurų kompleksą „Teltonika High-Tech Hill“, taip pat elektronikos gamyklą su 700 darbo vietų. Į projektą bendrovė per trejus metus ketina investuoti virš 220 mln. eurų.

Pernai vasarą Saltoniškių gatvėje buvo pradėtos 26 mln. eurų vertės grupės pagrindinės būstinės statybos.

A. Paukštys BNS yra teigęs, kad „Teltonika IoT Group“ iki 2030 metų į lustų gamybos pramonę ir kitus projektus Lietuvoje planuoja investuoti apie 3,7 mlrd. eurų.

99,5 proc. „Teltonikos IoT Group“ akcijų priklauso A. Paukščiui.

 

Šaltinis: BNS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video