Top Baneris

„Teltonika“ baigė statyti 34 mln. eurų vertės technologijų centrą Molėtuose

2022 spalio 12 d.
image 5 840x560 1
Pasidalykite straipsniu

Daiktų interneto prietaisų gamybos grupė „Teltonika IoT Group“ baigė statyti 34 mln. eurų vertės technologijų centrą Molėtuose. Oficialus jo atidarymas įvyks spalio 21-ąją, pranešė grupė.

„Teltonikos“ įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys sako, jog centre dirba apie 150 žmonių. 

„Dar tik ruošiamės jį atidaryti. Jame dirba 150 žmonių, bet kol kas jie važinėja į Vilnių“, – antradienį BNS teigė A. Paukštys.

Grupė pranešė, kad bendrovės „Teltonika EMS“ padalinyje Molėtuose per kelerius metus bus sukurta 500 darbo vietų, o investicijos į projektą siekia 34 mln. eurų. 

Centro statybos pradėtos šių metų sausį. Jame, be gamybos padalinio, yra administraciniai ir gaminių projektavimo biurai bei laboratorijos.

Molėtuose „Teltonika“ kurs ir gamins daiktų interneto produktus – profesionalią tinklo įrangą, elektromobilių įkrovimo stoteles, modernius telemedicinos prietaisus, įskaitant dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus ir prieširdžių virpėjimus atpažįstančias išmaniąsias apyrankes.

Oficialioje centro atidarymo ceremonijoje planuoja dalyvauti Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Teltonika EMS“ taip pat valdo gamybos padalinį Vilniuje, Liepkalnyje.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video