Top Baneris

„Technopolis Beta“ pastato rekonstrukciją ketinama baigti metų pabaigoje

2021 rugsėjo 16 d.
technopolis beta vilnius caverion
Pasidalykite straipsniu

Didžiausią biurų miestą Lietuvoje valdančio „Technopolio“ įrengtiems pastatams beveik užsipildžius, visi būsimieji nuomininkai nukreipiami į šiuo metu rekonstruojamą „Beta“ pastatą. Metų pabaigoje 10–ies aukštų, beveik 23 tūkst. kv. metrų ploto, pastatas atvers duris įvairiausio dydžio įmonėms, teigiama pranešime spaudai.

„Pastato fasadas po rekonstrukcijos išliks nepakitęs, tačiau visas jo vidus keičiasi – pradedant didžiąja dalimi inžinerinių sistemų, baigiant išplanavimu ir interjeru. Iki šiol „Beta“ buvo dedikuota dviem didžiulėms įmonėms, o po rekonstrukcijos pastatas bus pritaikytas įkurdinti daug skirtingo dydžio įmonių. Turime puikią progą anksčiau įsigytą nekilnojamąjį turtą pertvarkyti pagal tarptautinius „Technopolio“ lankstumo standartus“, – pasakoja laikinasis „Technopolio“ Lietuvos verslo regiono vadovas Linas Savickas.

„Nors rekonstrukcija buvo suplanuota dar iki pandemijos, naujoji realybė ir biurų persitvarkymo tendencijos mums leido dar kartą peržiūrėti savo standartus ir pasitikrinti jų aktualumą šiandienai. „Beta“ pastatą rekonstruojame iš karto numatydami kuo lanksčiau pritaikomą bendrų kiekvieno aukšto erdvių išdėstymą ir darbo zonas, kurias galima lengvai keisti. Iš anksto įrengiame tik lubas su apšvietimu, o sienų išdėstymą paliekame pritaikyti pagal kiekvieno nuomininko reikalavimus. Jei šie poreikiai ateityje vėl keistųsi, patalpos ir toliau bus lengvai didinamos arba mažinamos“, – sako L.Savickas.

Popandeminė „biuro kaip namų“ tendencija atsispindės ir atnaujintame pastate – „Technopolio“ komandai bendradarbiaujant su lietuviu Tomu Jasiuliu, siekiama sukurti aukų bendrųjų „Beta“ pastato erdvių interjerą. Jame vyraus ryškesnėmis spalvomis pagyvinti šilti žemės atspalviai, medžio ir plytų medžiagos, planuojama įkurdinti daug augalų ir dekoratyvių elementų bei prisėsti kviečiančių zonų.

technopolis beta vilnius caverion

Šalia judrios Kalvarijų gatvės įsikūręs „Beta“ pastatas po rekonstrukcijos taps prieinamas ir vilniečių reikmėms – pirmajame aukšte įsikurs konferencijų centras, bus išplėstos maitinimo įstaigų erdvės. Antrajame aukšte planuojama įrengti „Technopolyje“ pasiteisinusią ir toliau vystomą nedidelių biurų erdvę su bendra infrastruktūra. Šioje erdvėje nedidelės įmonės dalinsis pasitarimų kambariais, didžiule virtuve ir poilsio zona, kuri, dizainerių užmanymu, skatins bendravimą ne tik vidinėse įmonių komandose, bet ir tarp pačių organizacijų.

„Šis pastatas išsiskiria savo patogia lokacija – jis ne tik įsikūręs šalia vienos judriausių miesto gatvių ir lengvai pasiekiamas įvairiomis transporto priemonėmis, bet ir stovi pačiame „Technopolio“ biurų miesto centre. Tad visa mūsų infrastruktūra, aplink įsikūrusios maitinimo ir paslaugų įmonės iš čia yra geriausiai pasiekiami. „Beta“ pastato nuomininkams taip pat galėsime pasiūlyti ir itin didelę 717 vietų automobilių stovėjimo aikštelę bei registratūros paslaugas“, – privalumus vardija laikinasis „Technopolio“ Lietuvos verslo regiono vadovas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video