Top Baneris

„Švyturių ralis“ – proga pasižvalgyti po Vakarų Lietuvą

2016 rugsėjo 13 d.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Rugsėjo 24-ąją neabejingi rudenėjančios Lietuvos grožiui kviečiami dalyvauti ketvirtajame „Švyturių ralyje“. Renginio dalyviams jau parengtas maršrutas, kurio metu teks įveikti apie 400 kilometrų.

Komandos aplankys keliolika miestų ir miestelių bei juose esančių lankytinų objektų, turės atlikti pažintines, praktines užduotis, kurias viso maršruto metu pateiks ralio komisarai. „Švyturių ralio“ užduotys ir legenda ekipažams bus įteikta tik prieš startą. Tiesa, tikslaus renginio maršruto ir finišo vietos organizatoriai kol kas neatskleidžia.

„Daugelis ralio dalyvių važiuoja ne pirmą kartą, kai kuriems ekipažams tai – rudeninė tradicija, todėl didžiausias iššūkis – įdomios, naujos ir azartiškos užduotys. Užduotis formuluojame taip, kad atsakymą internete rasti būtu sunku, o gal ir visai neįmanoma, todėl ir detalaus maršruto atskleisti neskubame. Tačiau vos tik įteikiamos legendos, finišo vieta tampa aiški“, – sako komunikacijos koordinatorė Živilė Putnienė.

Organizatoriai atskleidžia, jog „Švyturių ralis“ – gražus anonsas į 2017-uosius, kuomet Klaipėda taps Lietuvos kultūros sostine. Šiais metais Lietuvos kultūros sostinės titulu didžiuojasi Telšiai, kuriuos, pasak organizatorių, ralio ekipažams taip pat gali tekti aplankyti.

Tradiciškai, visų finišavusių „Švyturių ralio“ dalyvių lauks vaišės, edukaciniai užsiėmimai, sporto rungtys ir, žinoma, apdovanojimai.

Norintieji dalyvauti, turėtų užsiregistruoti. Dalyvio anketą galima rasti: www.jurossvente.lt. Užpildytą anketą reikėtų išsiųsti adresu: svyturiuralis@jurossvente.lt ir sulaukti patvirtinimo. Ralio dalyviai tradiciškai startuos nuo Klaipėdos švyturio (Burių g. 9), startas 9 val.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video