Top Baneris

Sutiktuvės Kaune: verslo centras „B66“

2017 rugsėjo 11 d.
verslo centras b66 4 11
„YIT Kaustos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kaune K. Baršausko gatvėje oficialiai atidarytas naujas biurų kompleksas „B66“. Nekilnojamojo turto bendrovės „YIT Kausta“ pastatytas biurų kompleksas, tikimasi, taps ir savotišku laikinosios sostinės technologijų bei inovacijų verslų centru. Jame jau kuriasi pasaulinėje rinkoje veikiančios Lietuvos informacinių technologijų įmonės „Teltonika“ ir „Virtustream LT“. Pastaroji priklauso didžiausiai pasaulyje privačiai valdomai IT įmonių grupei „DELL Technologies“. Netoliese naujojo centro yra įsikūręs ir Kauno technologijų universiteto (KTU) „Santakos“ slėnis.

Apie projektą

Adresas: K. Baršausko g. 66, Kaunas
Sklypo įsigijimo metai: 2006 m.
Bendras pastato plotas: 5356 kvadratinių metrų
Nuomojamas plotas: 4930 kvadratinių metrų
Kapitalinio remonto projekto autoriai: „YIT Kausta“ architektų komanda, vadovaujama Vytauto Janušaičio
Statybų laikotarpis: 2016 m. rugpjūtis – 2017 m. balandis
Pastate dirbs: 400 – 450 darbuotojų
Automobilių stovėjimo aikštelė: antžeminė, 113 vietų

Pirmųjų „B66“ verslo centro nuomininkų atstovai sako Kaune matantys daug perspektyvų technologijų verslų plėtrai ir galimybių pritraukti kvalifikuotus IT srities darbuotojus, o įsikūrus naujose moderniose patalpose tą padaryti bus lengviau.

„Verslo centre „B66“ įsikurs centrinis mūsų bendrovės Baltijos regiono biuras. Itin patraukli mums pasirodė verslo centro vieta mieste. Nenorėjome nutolti nuo KTU, su kuriuo jau ne vienerius metus bendradarbiaujame mokslo srityje. Kai kurie mūsų darbuotojai yra šio universiteto studentai, todėl jiems naujojo biuro vieta taip pat labai patogi. Tai sparčiai besivystanti Kauno dalis, puikiai tinkanti besiplečiančiam technologijų verslui“, – sako debesų kompiuterijos paslaugas teikiančios įmonės „Virtustream LT“ vadovė Kamilė Ciechanavičiūtė.

Čia pat įsikursiančios daiktų interneto sprendimų bendrovės „Teltonika“ Kauno padalinio vadovas Giedrius Kukauskas patikino, kad iki šiol įmonės darbuotojai Kaune dirbo dviejuose skirtingose biuruose, kuriuose kompanijai plečiantis buvo nebeišsitenkama. Naujajame „B66“ verslo centre dirbs daugiau kaip 100 įmonės darbuotojų. Čia taip pat įsikurs bendrovės mokymų padalinys „IoT akademija.

„YIT Kaustos“ nuotr.

Be IT sektoriaus įmonių naujajame verslo centre įsikurs ir „Saulės šeimos medicinos centro“ klinika. Maždaug 1700 kv. m ploto patalpos „B66“ biurų komplekse dar laukia savo nuomininkų.

„Kaunas tampa vienu didžiausių paslaugų centrų Lietuvos žemėlapyje, taigi šiame mieste galima tikėtis dar daugiau tarptautinių kompanijų ir aukštos kvalifikacijos reikalaujančių darbo vietų. Tai, be abejo, lemia ir šiuolaikiškų biurų poreikį. „B66“ verslo centras pastatytas tinkamu laiku ir itin patrauklioje miesto vietoje, dėl to netruko sulaukti pažangių ir sparčiai augančių įmonių susidomėjimo“, – sako „B66“ verslo centrą pastačiusios įmonės „YIT Kausta“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Bendras K. Baršausko g. gatvėje įsikūrusio „B66“ verslo centro plotas siekia daugiau nei 5300 kv. m, iš kurių 4930 kv. m – nuomojamo ploto. Verslo centre iš viso įsikurti galės maždaug 400 darbuotojų. Patalpos čia suplanuotos atvirų darbo erdvių pagrindu, nors taip pat yra suprojektuoti ir atskiri darbo kabinetai vadovams bei patalpos susitikimams rengti. Darbuotojų produktyvumui didinti verslo centre sukurtos socializacijos ir poilsio erdvės. Patogiai darbo vietose darbuotojams jaustis leis verslo centre įrengtos šiuolaikinės šildymo, vėdinimo bei vėsinimo sistemos.

Pastato vidiniame kieme sukurta poilsio zona su suoleliais ir želdynais. Šalia pastato įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

„YIT Kaustos“ nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video