Top Baneris

Naujas automobilių techninės apžiūros centras – eilėms mažinti

2014 gegužės 15 d.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus rajone, Senajame Ukmergės kelyje, šiemet iškils beveik 6 mln. litų vertės automobilių techninės apžiūros centras, kuriame vienu metu galės būti aptarnaujami tiek lengvieji, tiek krovininiai automobiliai. Šis pastatas bus daugiau nei 1300 kvadratinių metrų ploto ir yra jau dešimtasis „Tuvlitos“ projektas Lietuvoje. Jo įgyvendinimo ėmėsi Suomijos koncernui priklausanti  statybos bendrovė „YIT Kausta“.

„Projekto pagrindinis tikslas – sumažinti kitų techninės apžiūros centrų užimtumą. Šis centras klientams suteiks išankstinės registracijos tiek telefonu, tiek internetu galimybę, o įdiegtos naujos technologijos padidins gamybinius pajėgumus. Abi šios priemonės efektyviai sutrumpins laukiančiųjų eiles. Tam, kad statybos darbai vyktų sklandžiai – pasirinkome įmonę „YIT Kausta“, kurios darbų organizavimą ir kokybę įvertinome ankstesniame projekte“, – sakė „Tuvlitos“ prezidentas ir valdybos pirmininkas Antanas Dadurka.

„Tuvlitos“ automobilių centras vienu metu galės aptarnauti 6 lengvuosius ir 3 krovininius automobilius. Pastate bus įrengtos ne tik automobilių serviso patalpos, bet ir administracinės, buitinės bei techninės patalpos. Bus įrengta ir speciali laboratorija bei mokymų klasė. Pastate įsikurs ir techninių apžiūrų įmonių asociacija. Šalia pastato bus įrengta stovėjimo aikštelė 60 automobilių. Automobilių techninių apžiūrų centre vienu metu galės dirbti 15 specialistų.

„Džiaugiamės, kad užsakovas patikėjo mums statyti jau antrąjį „Tuvlita“ automobilių techninės apžiūros centrą. Tikime, kad šis centras suteiks galimybę operatyviau dirbti, o būsimi klientai įvertins paprastesnę ir greitesnę automobilio techninės apžiūros procedūrą. Nors statybos darbams skirtas laikas yra labai trumpas, planuojame kovo mėnesį pradėtus darbus baigti jau spalio pabaigoje. Šiuo metu virš pastato jau iškeltas vainikas, simbolizuojantis stogo įrengimo darbų pabaigą“, – džiaugėsi AB „YIT Kausta“ vadovas Kęstutis Vanagas.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video