Top Baneris

Sukurta speciali interneto svetainė Nacionalinės koncertų salės projektui

2021 rugsėjo 16 d.
nacionaline koncertu sale vilnius
„Cloud Architektai“ ir „Arquivio architects SLP“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Ant Tauro kalno sostinėje kuriamo naujo, modernaus ir daugiafunkcio meno centro – Nacionalinė koncertų salės „Tautos namai“ naujienos – projekto eiga ir tikslai nuo šiol bus skelbiami naujoje interneto svetainėje taurokalnas.lt

Jau dabar čia galima rasti informaciją apie planus sutvarkyti ir visas jungtis su Tauro kalnu: parke bus atnaujinti pėsčiųjų takai – jais bus patogu naudotis ir turintiems individualių poreikių, besirenkantieji judėjmą pėsčiomis ateityje iš Naujamiesčio galės patogiai keliauti į Senamiestį per naują viaduką ir kol kas Petro Cvirkos vardą turintį žalią skverą. Tinklalapyje skelbiama ir informacija apie Liuteronų sodo atnaujinimą, kur arboristai tvarko senuosius medžius, o architektūriniais sprendiniais primenamos čia buvusios senosios kapinės.

Svetainėje galima rasti ir prieš porą savaičių įvykusį Nacionalinės koncertų salės projektinių pasiūlymų  pristatymą (kartu su koncertų salės projektu buvo pristatytas ir Tauro kalno aplinkos sutvarkymo projektas). Visuomenei skirtame renginyje projektą pristatė autorius – tarptautinį architektūrinės idėjos konkursą laimėjęs architektas Daniel Fraile Ortiz (studija „Arquivio Architects“, Ispanija). 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video