Top Baneris

Stokholmo Hoveto arenos renovacija – 8 savaitės kruopštaus darbo

2021 kovo 9 d.
TIKK professionals reference Hovet Arena 4
„Tikkurila“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pernai pavasarį, kai dėl COVID-19 pandemijos buvo draudžiami masiniai susibūrimai, buvo atlikta Švedijos sostinėje Stokholme esančios kultinės Hoveto ledo ritulio arenos renovacija.

Arenos valdytojai nusprendė pasinaudoti šia priverstine prastova ir perdažyti jos grindis bei sienas, kad pasibaigus karantinui ji būtų pasirengusi priimti žiūrovus ir žaidėjus. Valdytojai norėjo pasamdyti rangovą, kuris arenos grindų dangai ir sienoms atnaujinti naudotų prekių ženklo „Tikkurila“ gaminius.

Visapusiška parama ir naudingi patarimai

Buvo labai svarbu arenos renovacijai išsirinkti tinkamus gaminius, todėl projekto rangovo „Wahlströms Måleri & Bygg“ vadovas Tomas Wahlströmas kreipėsi į kompanijai „Tikkurila“ atstovaujančią įmonę „Stillströms Industrifärg“.

TIKK professionals reference Hovet Arena 3
TIKK professionals reference Hovet Arena 2

Tomas Wahlströmas buvo labai patenkintas sulaukęs kvalifikuotos įmonės „Stillströms Industrifärg“ pagalbos ir išsamių atsakymų į visus kilusius klausimus. Prireikus bet kuriuo metu buvo galima papildomai užsisakyti dažų, tad buvo išvengta prastovų ir projektas buvo įgyvendintas laiku.

„Vykdydami projektą mes sulaukėme profesionalios pagalbos tiek iš įmonės „Stillströms Industrifärg“, tiek  iš kompanijos „Tikkurila“ – jos abi buvo pasirengusios pateikti atsakymus į bet kokius praktinius ir techninius klausimus, kurie mums kildavo“, – sako Wahlströmas.

Nepakanka vien parduoti

Projektas buvo sėkmingai įgyvendintas ir kompanija „Tikkurila“ džiaugiasi galėjusi tiek daug prie jo prisidėti. Įmonės „Stillströms Industrifärg“ pardavimo vadybininkas Lelle Björklund taip pat patenkintas bendradarbiavimu: „Kad galėtume plėsti savo verslą, turime teikti visapusišką paramą savo klientams. Norėdami ir toliau sėkmingai prekiauti turime ne tik parduoti dažus, bet ir mokyti savo klientus darbo vietoje bei pritraukti į mūsų pramonę dažytojus.“

TIKK professionals reference Hovet Arena 1
TIKK professionals reference Hovet Arena 6
„Tikkurila“ nuotr.

Patvari ilgaamžė danga

Įmonė „Wahlströms Måleri & Bygg“ projektui pasirinko jai žinomus plačios paskirties vandeninius epoksidinius dažus „Tikkurila Fontefloor EP 100“. Tačiau ji neturėjo dvikomponenčių dervos pagrindu pagamintų dažų naudojimo patirties, todėl įmonės „Stillströms Industrifärg“ specialistai darbo vietoje pademonstravo, kaip juos geriausia naudoti.

„Pereiti nuo įprastų sienų dažų prie pagamintų dervos pagrindu buvo šioks toks iššūkis, – sako Wahlströmas. –  Dirbti vadovaujantis mišinio tinkamumo trukme, o ne ant sienos kabančiu laikrodžiu mums buvo nauja ir patiko visai mūsų komandai. Mūsų atsidavę darbuotojai ir bendradarbiavimas su įmone „Stillströms Industrifärg“ užtikrino šio projekto sėkmę.“

tikkurila profesional

Visas betoninių grindų paviršius buvo nušlifuotas deimantiniais šlifavimo diskais, prastos būklės paviršiaus sluoksnis buvo pašalintas ir šios vietos buvo užglaistytos epoksidinio lako „Tikkurila Temafloor 400“ bei smėlio mišiniu. Laiptus rangovo darbuotojai itin kruopščiai nušlifavo rankiniu būdu. Paruošiamieji darbai iš viso truko aštuonias savaites.

Daugiau sprendimų rasite https://tikkurila.lt/profesionalams arba prašom kreiptis į pardavimo atstovą tel. 8 664 68255.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video