Top Baneris

Stogo dangų gamintoja „BMI Group“ atidarė paslaugų centrą Lietuvoje

2023 sausio 24 d.
16 BMI scaled
„BMI Group“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Europos stogų dangų ir hidroizoliacijos sistemų ekspertė „BMI Group“ antradienį atidarė naują globalių verslo paslaugų centro biurą Vilniuje. Nuo 2022 m., kai pradėjo veikti paslaugų centras Lietuvoje, įmonė pasamdė daugiau nei 120 aukštos kvalifikacijos darbuotojų finansų, personalo, IT ir pagrindinių duomenų valdymo srityse. Šiuo metu siekiama darbuotojų skaičių padidinti iki 150, skelbiama pranešime spaudai.

„Globalių verslo paslaugų centras Vilniuje buvo gyvybiškai svarbus palaikant mūsų augimo ambicijas, teikiant efektyvesnes ir geriausias savo klasėje paslaugas daugelyje verslo sričių. Mūsų naujieji kolegos Lietuvoje greitai tapo stipriais tarptautinės įmonės darbuotojų komandos nariais ir atlieka svarbų vaidmenį įgyvendinant bendrą tikslą – kurti naujus horizontus stogų dangų ir hidroizoliacijos pramonei, kuri toliau plėtojasi ir nuolat transformuojasi“, – sakė Ollie Robertsas, „BMI Group“ personalo vadovas.

Atidaryme dalyvavo Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis, „BMI Group“ finansų vadovė Claire Hinshelwood ir personalo vadovas O. Robertsas.

A. Armonaitė sveikindama teigė, kad įmonės plėtra dar kartą liudija, jog stabili mūsų šalies investicinė aplinka yra vertinama užsienio investuotojų: „Praėjusiais metais pritraukėme net 57 užsienio investicijų projektus, kurie sukurs 5 tūkst. darbo vietų. Tarp šių projektų – ir „BMI Group“, kuri pasirinko Lietuvą ir čia kuria aukštos pridėtinės vertės darbo vietas. Šiandien visa „BMI Group“ Lietuvos padalinio komanda, kurioje dirba daugiau kaip šimtas darbuotojų, prisideda prie Lietuvos, kaip patikimos partnerės, įvaizdžio kūrimo.“Bendrovę, žengus svarbų žingsnį, pasveikino E. Čivilis ir pabrėžė Lietuvos talentų svarbą proceso metu: „Džiugu, kad pažangius ir tvarius sprendimus propaguojanti „BMI Group“ įvertino Lietuvos investicinę aplinką kaip palankią bendrovės verslo modeliui. Šiandien Globalių verslo paslaugų centras gali pasikliauti Lietuvos specialistais strateginės svarbos paslaugoms tiekti. Šalies talentai verslo paslaugų centrų yra vertinami dėl daugiakalbystės ir skaitmeninių kompetencijų. Tikiu, kad čia dirbančių ekspertų ryžtas ir įgūdžiai padės realizuoti ambicingus „BMI Group“ planus.“
Faktai apie „BMI Group“:

  • Didžiausias Europos gamintojas plokščių ir šlaitinių stogų rinkoje.
  • Pramoninis paveldas apima daugiau nei 200 metų.
  • „BMI Group“ prekės ženklai Lietuvoje yra „Monier“ ir „Icopal“.
  • „BMI Group“ visame pasaulyje dirba beveik 10 000 darbuotojų.
  • Įmonė veikia daugiau nei 40 šalių.
  • 116 gamyklų visame pasaulyje aptarnauja verslą.
  • Tyrimų ir plėtros centrai 4 šalyse sustiprina „BMI Group“ naujoves.

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video