Top Baneris

SPU prisijungs prie „Kingspan“

2015 liepos 3 d.
Pasidalykite straipsniu

Poliizocianurato (PIR) izoliacijos produktų gamintoja SPU pasiekė susitarimą prisijungti prie pasaulinės statybos produktų gamintojos „Kingspan Group“, pirmaujančios kietojo fenolio, PIR ir vakuminės izoliacijos medžiagų gamybos srityje.

SPU įsitvirtinusi Šiaurės ir Baltijos šalių rinkoje. „Kingspan Group“ pripažįstama kaip viena iš lyderiaujančių ir sparčiausiai augančių izoliacijos produktų gamintojų pasaulio rinkoje. Ji plačiai žinoma pagal savo produktų „Therma“, „Kooltherm“, „KoolDuct“ ir „Optim-R“ linijas.

Šių dviejų įmonių susijungimas į naują rizikos kapitalo įmonę pagrįstas galimybe pasiūlyti išskirtinių produktų asortimentą ir praktinę patirtį Šiaurės Europos šalių rinkoms.

Įmonė bus pavadinta „Kingspan Insulation Oy“. Ilkka Pohjoismäki, būsimasis šios įmonės valdantysis direktorius, apie susijungimą kalba taip: „Tai labai svarbus mūsų verslo vystymosi etapas. Ambicingi „Kingspan Insulation“ plėtros planai, technologijos ir praktinė patirtis leis pasiūlyti naudingų izoliacijos produktų dar didesnei rinkai.“

Taip pat I. Pohjoismäki pasidžiaugė, jog abiejų įmonių požiūris į naujos rizikos kapitalo įmonės korporacines vertybes visiškai sutampa.

„Tiek SPU, tiek „Kingspan“ visuomet teikė didelį dėmesį aplinkosaugai, ir tai leidžia tikėti, jog einame viena kryptimi – tvarios ateities kūrimo kryptimi.“

Jo išsakytas mintis pakartojo ir Peteris Wilsonas, „Kingspan’s Insulation“ skyriaus valdantysis direktorius, pridurdamas: „Džiaugiamės galėdami sujungti šiuos du pripažintus prekės ženklus. Nekantraujame Šiaurės ir Baltijos šalių rinkoms pristatyti vienus geriausių pasaulinės statybos pramonėje izoliacijos produktų, pagamintų pagal pažangiąsias technologijas, kurių tikslas – sumažinti poveikį aplinkai.”

 

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video