Top Baneris

Specialistai susipažino su vienasluoksnės stogo dangos galimybėmis

2014 gegužės 12 d.
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 8 dieną kompanija „IKO Polymeric“, kuriai Lietuvoje atstovauja bendrovė „Vario kalvis“, architektus ir statybų kompanijas sukvietė į vienasluoksnių stogo dangų pristatymą, vykusį Didžiosios Britanijos ambasadoje.

Įmonės „IKO Polymeric“ direktorius Anthony Carlyle pristatė savo vadovaujamos bendrovės, veikiančios Didžiojoje Britanijoje bei Airijoje, veiklą ir plačiau papasakojo apie vienasluoksnes stogo dangas.

Šių dangų privalumai: jos greitai ir saugiai naudojamos, montuojant nenaudojama liepsna. Dangos gali būti naudojamos ir vertikaliai, ir horizontaliai, o jų lankstumas leidžia nesunkiai įgyvendinti įvairias architektūrines idėjas. Vienasluoksnės dangos tinka ir visuomeniniuose pastatuose, ir individualiuosiuose namuose. Lietuvoje tokia danga buvo tiesiama ant prekybos centro IKEA stogo.

Pristatyme buvo demonstruojamas vienasluoksnės stogo dangos naudojimas praktikoje – meistrai parodė, kaip lengvai ir greitai galima sujungti stogo lakštus.

IKO grupė tarptautinei rinkai siūlo didelę stogų, hidroizoliacijos ir šilumos izoliacinių medžiagų pasiūlą. Pati kompanija įkurta 1952 metais Kanadoje, Kalgario mieste.

Kompanija IKO didžiulį dėmesį skiria gamtos apsaugai. Gamykla suprojektuota remiantis BREEAM metodais ir pastatyta naudojant perdirbtas statybines medžiagas. Gamybos procese naudojami šalutiniai gamybos produktai, taip pat siekiama kuo mažesnėmis sąnaudomis supakuoti pagamintą produkciją ir naudotis supaprastintu transporto tinklu.

IKO polymeric small

Medžiagos, naudojamos vienasluoksnei stogų dangai gaminti, atsparios aplinkos poveikiui, oksidacijos procesams ir UV spinduliams, o tai lemia produkcijos ilgaamžiškumą.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video