Top Baneris

Sparčiausiai augančių statybos įmonių Europoje trejetuke – lietuviai

2017 kovo 15 d.
„Consrestos“ nuotr.
„Consrestos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Generalinės rangos ir statybos paslaugas teikianti įmonė „Conresta“ yra trečia sparčiausiai besivystanti statybų bendrovė Europoje, generuojanti daugiau nei 50 mln. apyvartos. Tokius duomenis skelbia įtakingas JAV verslo žurnalas „Inc“, kasmet sudarantis greičiausiai augančių Europos įmonių reitingą „Inc.5000 Europe 2017“. Sąrašo viršuje atsidūrė rumunų bendrovė „Trend Energy SRL“, o antrą vietą pelnė danų kompanija „El:Con A/S“.

Sudarant reitingą, vertinamas privačių bendrovių augimas per pastaruosius trejus metus. Šiuo laikotarpiu „Conresta“ augo net 615 proc., o 2015 metais įmonė pateko ir į bendrą „Inc.5000 Europe 2017“ sąrašo šimtuką.

Pasak „Conrestos“ vadovo Luko Laukaičio, tokie dideli ir svarbūs įvertinimai – paskatinimas judėti pirmyn: „Džiugu, kad atkaklus ir kryptingas komandos darbas nelieka nepastebėtas. Pirmavimas Europos kontekste įpareigoja, todėl ir toliau sutelksime dėmesį į procesus, padėjusius veržtis pirmyn – naujausių technologijų diegimą, aukščiausius kokybės standartus ir operatyvų reagavimą į klientų poreikius. Mūsų tikslas – augti, tobulėti, plėsti savo veiklą ir toliau sėkmingai statyti ateitį kartu.

„Conrestos“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video