Top Baneris

Sostinės Žalgirio gatvėje pradedamos daugiabučio statybos

2016 balandžio 19 d.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtotoja – bendrovė „Eika“ – Žalgirio gatvėje, greta šiuo metu statomo verslo centro „135“ pradeda daugiabučio namo statybas. Planuojama, kad pirmieji naujakuriai šiame daugiabutyje įsikurs jau 2017 metų pirmąjį ketvirtį.

Projekte „135“ suprojektuoti 124 įvairaus ploto (nuo 29 iki 109 kv. m) butai su balkonais ir terasomis. Trys daugiabučio namo korpusai, kartu su verslo centru, suformuos privatų vidinį kiemelį. Išskirtinė jo išdėstymo idėja – sukurti jaukią erdvę gyventojams, kurioje jie galėtų bendrauti tarpusavyje ar ilsėtis. Išvengti rutinos padės netradiciniai takų sprendimai: takai nutiesti taip, kad eidami į namus ar iš jų, gyventojai galėtų pasirinkti kaskart vis kitą judėjimo trajektoriją ir atrasti naujų kiemo detalių.

„Projektuodami daugiabutį projekte „135“ koncentravomės į veržlų ir socialiai aktyvų sostinės gyventoją, kuriam itin svarbi galimybė greitai ir patogiai pasiekti norimą miesto objektą“, – teigia bendrovės „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

M. Žibūdos teigimu, būsimojo daugiabučio gyventojai lengvai pasieks savo darbo vietą dviračiu ar pėsčiomis ir sutaupys nemažai laiko. Tai palengvins ir savaitgalio susitikimus su draugais – nereikės rūpintis, kur palikti automobilį. „Pastebėjome, jog šalia Vilniaus centro esantys rajonai, tokie kaip Šnipiškės ar Naujamiestis, dėl susisiekimo patogumo ir kitų teikiamų privalumų tampa vis aktualesni būsto pirkėjams. Atsižvelgdami į tai pasirinkome projekto „135“ vietą“, – komentavo įmonės „Eika“ atstovas.

Įmonių grupė „Eika“ į naują gyvenamojo namo ir verslo centro kompleksą „135“ planuoja investuoti 16,6 mln. eurų. Šiuo metu „Eika“ vysto projektus Santariškėse, Bajoruose, Jeruzalėje, Pilaitėje, Naujamiestyje ir Senamiestyje, ieškantiems naujo būsto įmonė gali pasiūlyti daugiau nei 400 naujos statybos butų Vilniuje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video