Top Baneris

Sostinės verslo centras nusipelnė aukščiausio „BREEAM in-Use“ įvertinimo

2017 birželio 8 d.
Verslo centras „Premium“.
Verslo centras „Premium“.
Pasidalykite straipsniu

Iš centrinės „BREEAM International“ būstinės Londone Lietuvą pasiekė gera žinia – verslo centras „Premium“ sertifikuotas aukščiausiu „BREEAM in-Use“ įvertinimu – „Outstanding“. Tokį įvertinimą Baltijos šalyse kol kas turi šis vienintelis verslo centras, todėl projekto plėtotojas bendrovė „Evolis“ pažymi jo svarbą ne tik savo veiklos istorijai, bet ir viso regiono NT rinkai. Pagal www.greenbooklive.com, „Premium“ verslo centras su „Outstanding“ įvertinimu pateks į TOP 100 tvariausių biuro pastatų tarptautiniu mastu.

Skandinaviško stiliaus „Premium“ verslo centras suprojektuotas ir pastatytas pagal darnios architektūros ir gamtą tamsuojančius principus, yra ne tik A biurų klasės, bet ir A energetinio efektyvumo pastatų kompleksas su gerai išvystyta infrastruktūra. Verslo centro statybai panaudotos modernios ir ekologiškos medžiagos, gamtą tausojančios bei energetinį efektyvumą didinančios technologijos, pažangios inžinerinės sistemos su automatiniu valdymu užtikrina mažus eksploatacijos kaštus, komfortines darbo sąlygas, patogų aptarnavimą bei administravimą. Visi projektavimo, projekto valdymo, statybos darbai, medžiagų tiekimas, pastato administravimas ir eksploatavimas atitinka darnios architektūros koncepciją, pastatų kompleksas yra tvarus ir draugiškas aplinkai.

Šiuo metu „Premium“ verslo centre sukurta per 700 šiuolaikinių aukščiausius standartus atitinkančių darbo vietų, dvejų pastatų 12.500 kv. m bendro ploto komplekse su požemine automobilių aikštele įsikūrė žinomos tarptautinės ir Lietuvos kompanijos – Adform Lithuania, Tele2, Bayer, 1ClickFactory, Northern Horizon Capital, Integre, Integre Trans, LTL kredito unija, Eliksa, Creditinfo.

„Premium“ verslo centro projektuotojas – architektas Remigijus Bimba su AKG komanda.

verslo centras premium breem

Auditą pagal BREEAM reikalavimus atliko sertifikuotas vertintojas – UAB „VESTA Consulting“.

BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) yra pasaulyje pirmaujantis projektų, infrastruktūros ir pastatų tvarumo vertinimo metodas. Visame pasaulyje yra daugiau nei pusė milijonų sertifikuotų objektų bei daugiau negu du milijonai pastatų yra užregistruoti BREEAM vertinimui. BREEAM yra visapusiška vertinimo sistema, projektai vertinami pagal skirtingas sritis: vadyba, sveikata ir gerovė, energetika, transportas, vandentvarka, medžiagos, atliekų tvarkymas, ekologija, tarša. VERY GOOD įvertinimui reikia surinkti nemažiau 55, EXCELLENT – nemažiau 70, OUTSTANDING nemažiau 85 balų iš 100. PREMIUM verslo centras įvertintas 86,6 balais: iš 8 BREEAM in-Use vertinimo sričių 5 sritys buvo įvertintos aukščiausiu 100 iš 100 įvertinimu.

verslo centras premium breem 1

Taip pat skaitykite:

premium 4

A energinio efektyvumo klasė: rezultatai pranoko lūkesčius

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuLietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje įprasta situacija, kuomet rinkodaros tikslais NT plėtotojai deklaruoja biurų pastatų klasę, tačiau nutyli energinio efektyvumo klasę. Rinkoje yra nemažai energinio efektyvumo B, C klasės arba visai nesertifikuotų pastatų, tačiau dėl lokacijos ir infrastruktūros jie iš pirmo žvilgsnio atrodo patraukliai. Formaliai kai kuriuos B ir C energinio efektyvumo klasės pastatus […]


Pasidalykite straipsniu
2 comments
Verslo centras „Premium“

Verslo centras „Premium“: per žingsnį priekyje

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuVerslo biurų kompleksas „Premium“ iškilo Žirmūnų, Antakalnio ir Senamiesčio sandūroje. Šiuolaikinė architektūra, puikus pastatų matomumas ir idealus privažiavimas iš bet kurio Vilniaus miesto taško – taip 2013-ųjų pabaigoje pradėtą statyti A klasės biurų projektą „Premium“ pristato jo plėtotojas – bendrovė „Evolis“. Architektūros sprendimus padiktavo vieta Biurų kompleksą „Premium“ sudaro du 7 aukštų (5 tūkst. […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video