Top Baneris

Sostinės valdžia pritartų ministerijų iškeldinimui iš senamiesčio

2016 gruodžio 1 d.
Vilniaus savivaldybės nuotr.
Vilniaus savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Ne tik verslas ar Kauno miesto meras, bet ir sostinės savivaldybės vadovas įsitraukė į diskusijas dėl Vilniaus centre esančių ministerijų perkėlimo. R. Šimašius teigia pritariantis ne tik šiai idėjai, bet ir kitai – Žemės ūkio ir Aplinkos ministerijas „perleisti“ Kaunui, jei tik tai prisidėtų efektyvinant ministerijų darbą.

Sostinės vadovo teigimu, į tinkamesnes patalpas turėtų būti perkelta ir Sveikatos apsaugos ministerija, šiuo metu įsikūrusi Vilniaus gatvėje, o jos patalpose tiktų sukurti gyvą erdvę verslui. Taip pat siūloma apsvarstyti Vidaus reikalų ministerijos (Šventaragio g.) bei Krašto apsaugos ministerijos (Totorių g.) perkėlimą į kitą vietą Vilniuje, o esamus rūmus pritaikyti miestiečių poreikiams.

Miesto vadovo nuomone, Susisiekimo ministerija turėtų pasirūpinti bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ vadovų bei darbuotojų darbo vietomis. Biurą iš kadaise prašmatniausio Vilniaus viešbučio Mindaugo gatvėje siūloma perkelti į teritoriją šalia geležinkelio mazgo, kuri šiuo metu išnaudojama netinkamai. Dar vienas uždavinys, panašu, laukiantis „Lietuvos geležinkelių“ – užtikrinti tikrai greitą ir patogų susisiekimą tarp Vilniaus ir Kauno.

Vilniaus mieste yra 14 ministerijų pastatų, dauguma jų – miesto centre, senamiestyje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video