Top Baneris

Sostinės savivaldybės įgyvendinami projektai – vienoje vietoje

2017 rugpjūčio 17 d.
Pasidalykite straipsniu

Visi didžiausi miesto pasiekimai ir pergalės vienoje vietoje! – tokiu ambicingu šūkiu sostinės savivaldybė socialiniame tinkle pristatė naują savo kūrinį – interaktyvų miesto žemėlapį.

Vilniečių laukia nemažai pokyčių: dviejų baseinų statyba, daugiafunkcis sveikatinimo centras, darželių ir priestatų prie darželių statybos, tiesiami nauji dviračių takai, tvarkomi skverai, viešosios erdvės ir kiti projektai – visi jie ir sugulė į naująjį žemėlapį. Užbaigti projektai pažymėti žalia spalva, vykdomi projektai – mėlyna, suplanuoti ir laukiantys darbų pradžios – geltona.

Žemėlapį nuolat pildys savivaldybės įstaigos ir įmonės. Jos, kaip paaiškino sostinės mero patarėjas Povilas Poderskis, užtikrins, kad informacija patikima ir nuolat atnaujinama.

Naudojantis žemėlapiu galima sužinoti dabartinę dominančio projekto būseną, etapą, darbų terminus, projekto vykdytojus bei finansavimą. Žemėlapį galima rasti čia.

Nors per anksti apibendrinti, kokie projektai vilniečius domina labiausiai, P. Poderskis spėja, jog daugiausia vilniečių dėmesio ir paspaudimų sulauks daugiafunkcis sveikatinimo centras ir baseinai.

SA.lt ir Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video