Top Baneris

Vilniaus centre duris atvėrė modernus trijų žvaigždučių viešbutis

2018 rugpjūčio 17 d.
ibis vilnius centre 2
Viešbutis „ibis Vilnius Centre“.
Pasidalykite straipsniu

Penktadienį sostinės centre duris atvėrė pasaulyje lyderiaujančio viešbučių operatoriaus „Accorhotels“ trijų žvaigždučių viešbutis „ibis Vilnius Centre“. „ibis“ ženklo viešbučiai visame pasaulyje garsėja kaip išskirtinio patogumo už prieinamą kainą garantas. Miesto svečiams ir gyventojams viešbutis pasiūlys ne tik 164 moderniai įrengtus kambarius, bet ir šiuolaikines konferencijų patalpas, barą bei 90 vietų restoraną. „ibis Vilnius Centre“ išskirtinis ir tuo, kad tai pirmasis mažai teršiantis aplinką viešbutis Lietuvoje.

Viešbutis „ibis Vilnius Centre“ įrengtas atnaujintoje Vilniaus dalyje, vos kelios minutės nuo vaizdingo senamiesčio. Puikios lokacijos dėka viešbutis bus tinkamas pasirinkimas keliaujantiems ne tik verslo reikalais, bet ir norintiems aplankyti sostinės turistines vietas ar pasimėgauti miesto pramogomis.

Išskirtinis patogumas už prieinamą kainą

Visi 164 kambariai buvo suprojektuoti laikantis šiuolaikinio „Sweet Room“ standarto, užtikrinančio išskirtinį patogumą už prieinamą kainą. Vienas iš šio standarto ypatumų – specialiai „ibis“ tinklui sukurtos „Sweet bed by ibis“ lovos, išsiskiriančios savo komfortu. Visuose kambariuose įrengta oro kondicionavimo sistema, o ramų miegą užtikrina nuo miesto triukšmo sauganti garso izoliacija bei šviesą blokuojančios užuolaidos. Išskirtinį prisitaikymą prie svečio poreikių patvirtina ir ilgas pusryčių laikas. Jie tiekiami net 8 valandas, nuo 04:00 iki 12:00. Viešbutyje užtikrintos palankios sąlygos šeimoms, keliaujančioms su vakais – iki 12 metų amžiaus jie kambariuose su tėvais gyena nemokamai. Svečių patogumui įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbutis „ibis Vilnius Centre“.

Draugiški aplinkai standartai

„ibis Vilnius Centre“ yra pirmasis mažai teršiantis aplinką viešbutis Lietuvoje. Baltijos šalyse tai pirmasis viešbutis, pilnai suprojektuotas ir pastatytas pagal tvarių pastatų standartą BREEAM. Už aukščiausius standartus atitinkančio pastato statybą buvo atsakinga įmonė UAB „Merko statyba“, priklausanti „Merko Ehitus“ grupei. Viešbučio savininkai, grupė „Orbis“, rūpinosi vidaus apdaila ir kitais įrengimo klausimais. Viešbutyje bus įgyvendinama ir „Accor“ tinklo „Planet21“ programa, kuri skatina ekologišką turizmą.

Harmonijoje su miestu

Viešbučio bendrųjų erdvių interjeras pasižymi miesto svečių bei gyventojų pamėgtais tipiškais Vilniaus elementais. Konferencijų salėse ir kitose erdvėse kabantys oro balionai atspindi Vilniui būdingus vaizdus. Konferencijų salių sienas puošiantys piešiniai harmoningai dera su sparčiai besiplečiančio kvartalo, kuriame įsikūręs viešbutis, vyraujančia stilistika.

Viešbutis „ibis Vilnius Centre“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video