Top Baneris

Sostinėje planuojama įrengti naują riedlenčių parką

2022 liepos 25 d.
3rGPrcSk
Pasidalykite straipsniu

Naujojoje Vilnioje sostinėje planuojama įrengti naują riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parką.

Kaip pirmadienį informavo Vilniaus savivaldybė, kartu su savo įstaiga „Active Vilnius“ ji numato aikštelę Parko gatvėje už 120 tūkst. eurų įrengti dar šiemet. 

Iš viso bus įrengta keturiolika įvairių elementų – rampų, pusrampių, čiuožimo bortų, čiuožimo turėklų kitų objektų.

Pasak savivaldybės, stačiakampio formos 350 kvadratinių metrų ploto aikštelėje turės būti įrengti parko tipo elementai, kurie imituos miesto gatvių architektūrinius elementus – turėklai, laiptai, užvažiavimai ir žalieji plotai, bus įrengtos įvairaus aukčio rampos ir pusrampės. Patys aikštelės įrenginiai bus suprojektuoti įvairaus lygių sportininkams – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. 

Įrenginių važiuojamam paviršiui bus naudojama laminuota fanera.

„Pirmiausia, žinoma, siekiame užimti jaunus žmones, suteikti jiems galimybes leisti laiką prasmingai ir taip pat skatinti fizinį aktyvumą. O taip pat norime jiems pasiūlyti ir saugią, patogią erdvę, skirtą ekstremaliam sportui“, – pranešime cituojamas vicemeras Valdas Benkunskas.

Panašius medinius riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkus Vilniaus miesto savivaldybė yra įrengusi Pašilaičiuose ir Lazdynuose. Dar vienas – betoninis – ekstremalaus sporto parkas įrengtas prie Baltojo tilto. Dar vieną dviračių trasą Viršuliškėse ir betoninį riedučių parką Fabijoniškėse planuojama įrengti 2023 metais.

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video