Top Baneris

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pastatą už 4,7 mln. eurų rekonstruos „Naresta“

2022 spalio 7 d.
lietuvos respublikos socialines apsaugos ir darbo ministerija 91422035
Pasidalykite straipsniu

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pastatą Vivulskio gatvėje už 4,7 mln. eurų rekonstruos bendrovė „Naresta“ – sutartį dėl darbų su ja pasirašė Turto bankas. 

Pastatas renovuojamas siekiant padidinti jo energetinį efektyvumą, taip padedant sutaupyti iki 48 proc. šildymo sąnaudų, ketvirtadienį pranešė Turto bankas. 

„Pastatas Vivulskio gatvėje bus mažiausiai B energetinio efektyvumo klasės ir padės taupyti įstaigai itin brangius energetinius resursus“, – pranešime sakė banko Turto strategijos ir plėtros departamento direktorė Inga Liutkevičiūtė.

Darbus planuojama atlikti per metus, jų metu dalis ministerijos darbuotojų dirbs nuotoliniu būdu ir kitame įstaigos korpuse. 

3 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate bus pakeisti langai, apšiltintas fasadas, įrengiami keltuvai ir sanitariniai mazgai neįgaliesiems, modernizuota šildymo ir vėdinimo sistema. Taip pat bus renovuoti tarnautojų kabinetai, modernizuota apšvietimo sistema, įrengta stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo stotele.

Anot Turto banko generalinio direktoriaus Mindaugo Sinkevičiaus, ši sutartis rodo, kad statybos bendrovėms vėl tampa patrauklūs valstybės užsakymai. 

„Narestos“ vadovas Arūnas Šlenys teigė, jog tai jau antrasis Turto banko objektas, kurį bendrovė renovuoja šiemet – anksčiau modernizuotas Vadovybės apsaugos tarnybos pastatas T. Ševčenkos gatvėje Vilniuje.

Projektas finansuojamas iš Viešųjų investicijų plėtros agentūros valdomų Europos Sąjungos fondų bei Turto banko lėšų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video