Top Baneris

Šnipiškėse atnaujinta vieša erdvė – „Drakono pieva“

2022 liepos 14 d.
Citify Drakono pieva 03 1024x575 1
Pasidalykite straipsniu

Šnipiškėse, netoli Giedraičių gatvės, kitą ketvirtadienį (liepos 21 d.) 18 val. atidaroma nauja vieša erdvė -„Drakono pieva“.

„Skvere tarp Giedraičių ir Krokuvos gatvių įrengėme viešąją laisvalaikio erdvę „Drakono pievą“ gyventojams su takais pėstiesiems, vaikų žaidimo ir sporto aikštelėmis. Susitikime ketvirtadienį ir visi kartu atverkime naująją erdvę. Leisimės į ekskursiją, mėgausimės muzika, maistu ir pramogomis dideliems ir mažiems“, – kviečia Vilniaus miesto savivaldybė

Tiesiai už verslo komplekso „Burės“, Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje, yra nedidelė pieva, vietos gyventojų vadinama „Drakonų pieva“. Tai yra medinės Šnipiškių dalies vienintelė viešoji erdvė, kuri tarnauja skirtingų socialinių grupių kontaktui ir šnipiškiečių bendroms kūrybinėms veikloms. Šios vietos egzistavimas kaimynystėje yra gyvybiškai svarbus kaip galimybė medinės Šnipiškių dalies gyventojams palaikyti ir gerinti kaimynystės sveiką socialinį klimatą bei saugumą.

Atnaujinta „Drakonų pievos“ teritorija skirstoma į kelias zonas. Šiaurinėje dalyje, atokiau nuo gatvės, suformuota aktyvi zona su vaikų žaidimo, krepšinio ir treniruoklių aikštelėmis. Pietinė dalis skirta įėjimams į skverą ir nedidelei pievai. Rytinė dalis po senomis liepomis suformuota ramioji skvero dalis su suoliukais bei sena vandens pompa, kaip charakteringu vietos elementu.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video