Top Baneris

Sniego neatlaikė Vilniaus Pilaitės gimnazijos stadiono kupolas

2021 sausio 27 d.
DJI 0431
S. Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sniego trečiadienio naktį neatlaikė Vilniaus Pilaitės gimnazijos stadiono kupolas, nuostolius žadama vertinti, kai ištirps sniegas.

„Neatlaikė sniego, stichinė nelaimė. Jis subliuško ir nukrito ant žemės“, – BNS trečiadienį sakė mokyklos direktorius Zotikas Popovas. Jo teigimu, kupolas – apdraustas, tačiau nuostoliai bus vertinami tik tada, kai ištirps sniegas.

„Nuostolius skaičiuosim pavasarį, kai ištirps sniegas. Kupolas apdraustas, žiūrėsime, kiek tų nuostolių bus. Remontuosime, jeigu bus įmanoma“, – teigė Pilaitės gimnazijos vadovas.

Pripučiamu kupolu dengtas Pilaitės gimnazijos stadionas atidarytas pernai rugpjūtį. Šiame manieže vyksta futbolininkų treniruotės.

„Vyko, bet dabar jau nebevyks. Stichinė nelaimė, reikia užjausti“, – sakė Z. Popovas. Sostinės vicemeras Valdas Benkunskas sako, kad buvo imtasi pastangų, kad nelaimė nenutiktų.

DJI 0446
VMS 6073

„Maniežą prižiūrinti mokykla pastarosiomis dienomis konsultavosi su gamintojais ir pagal jų rekomendacijas ėmėsi prevencinių priemonių. Buvo keliamas slėgis, didinama šildymo temperatūra, tačiau sniego prisikaupė tiek daug, kad su gamintoju suderintos priemonės rezultato nedavė“, – feisbuke trečiadienį rašė vicemeras.

Infrastruktūros įrengimas Vilniaus miesto savivaldybei atsiėjo apie 2 mln. eurų, dirbtinę aikštės dangą dovanojo Lietuvos futbolo federacija. 

046

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video