Top Baneris

„Smiltynės Jachtklubo“ komplekso plėtrai – papildomi 730 tūkst. eurų

2016 lapkričio 22 d.
„Smiltynės Jachtklubo“ vizual.
„Smiltynės Jachtklubo“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Laivybos, apgyvendinimo ir pramogų komplekse Kuršių nerijoje – „Smiltynės Jachtklube“ – pradėti plėtros darbai. Kitąmet gegužės 1-ąją duris atvers antrasis „Smiltynės Jachtklubo“ viešbutis. Naujasis viešbutis pasiūlys 25 šeimyninius apartamentus su virtuvėlėmis bei erdviomis terasomis. Komplekse bus įrengta konferencijų salė, skirta 100 žmonių, bei dvi patalpos, skirtos 200–500 žmonių, kuriose vyks koncertai ir įvairūs pramoginiai ir meniniai renginiai. Į projekto plėtrą investuojama 730 tūkst. eurų.

Pasak projekto vystytojo, bendrovės „Inreal valdymas“, Nekilnojamoo turto valdymo departamento vadovo Agniaus Tamošaičio, naują kokybę „Smiltynės Jachtklubo“ kompleksui suteiks netradicinių erdvių salės su dideliais panoraminiais langais, įkurdintos rekonstruotuose elinguose. „Šios salės, kuriose tilps iki 500 žmonių, suteiks galimybę organizuoti renginius ir šventes nesibaiminant dėl oro sąlygų, kurios Lietuvoje yra sunkiai prognozuojamos“, – teigia A. Tamošaitis.

„Praėjęs sezonas parodė, kad geidžiamiausi yra šeimyninio tipo viešbučio apartamentai, todėl naujasis viešbutis pasiūlys net 25 tokius numerius su virtuvėlėmis, terasomis bei kondicionavimo sistema kambariuose“, – pasakojo „Smiltynės Jachtklubo“ viešbučio vadovė Ana Timonina.

Vienu metu dviejuose komplekso viešbučiuose galės apsistoti iki 140 žmonių. Viešbutį bus galima pasiekti ne tik keltu, bet ir vandens taksi. Teritorijoje yra galimybė organizuoti renginius iki 2000 žmonių. Bendra investicija į „Smiltynės Jachtklubo“ viešbučių atnaujinimą ir plėtrą – 1 mln. 330 tūkst. eurų.

„Inreal“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video