Top Baneris

Šįmet profesinę dieną statybininkai minės Klaipėdoje

2019 rugpjūčio 14 d.
Statybininko dienos šventė
LSA nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Rugsėjo 6 d. Klaipėdoje vyks jau tradicine tapusi Statybininko dienos šventė, kurią organizuoja Lietuvos statybininkų asociacija (LSA).

Statybininkų diena – profesinė šventė, įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus.

Tai vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių šalies statybininkų bendruomenei, į kurį kasmet pasidžiaugti savo pasiekimais susirenka per 400 statybos sektoriaus atstovų iš visų Lietuvos regionų.

„Bendrystė – Lietuvos statybininkų asociacijos veiklos esmė. Ją kasmet tvirtina Statybininkų dienos šventė – viena iš retų galimybių statybininkams iš visų Lietuvos regionų, iš bendradarbiaujančių ar nuožmiai konkuruojančių statybos įmonių susirinkti ir neformalioje aplinkoje pasidžiaugti tuo, kas vienija – atsidavimu savo nelengvai profesijai“, – sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

Šiemet renginio svečių lauks tradicinė statybininkų olimpiada, iškilminga oficialioji dalis su svečių sveikinimais bei pranešimais, nusipelniusių statybininkų apdovanojimai, muzikos/šou atlikėjų pasirodymai, furšetas.

Dalyvavimo sąlygos: informacija dėl dalyvavimo sąlygų LSA nariams pateikta el. paštu. Ne LSA nariai, norintys kartu su statybininkų bendruomene paminėti profesinę šventę, turi užsiregistruoti ir susimokėti dalyvio mokestį (100 Eur/1 asm.).

Renginio rėmėjai: UAB „Inhus“, UAB „Raseinių statyba“, UAB „Peikko Lietuva“, UAB „Layher Baltic“, UAB „Klaipėdos monolitas“.

Daugiau informacijos – www.statybininkai.lt

LSA inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video