Top Baneris

Šiauliečiams svarbų objektą įgyvendinusiai komandai nėra neįveikiamų darbų

2021 spalio 29 d.
Šiaulių estrada
Įmonės archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kone metus trukę Šiaulių centrinio parko estrados modernizavimo darbai oficialiai baigti – čia ir toliau vyks įvairiausi kultūros renginiai, tik jau ne apleistoje ir šiandienos poreikių nebeatitikusioje, kaip iki pradedant darbus, bet šiuolaikiškoje erdvėje. Patrauklus daugiafunkcis objektas – didžiausias visame regione, svarbus ne tik miesto įvaizdžiui, jis taip pat padės prisikviesti dar daugiau kultūrai neabejingų miestiečių.

Padėjo sukaupta patirtis

Šiauliuose nuo 2008-ųjų veikiančiai bendrovei „NP5 Constructions“, kurios specializacija – betonavimo, statybos darbai, statybų produktai iš lengvo plonasienio plieno konstrukcijų, šiame šiauliečiams itin svarbiame objekte patikėtas ne vienas atsakingas darbas.

Pirmiausia – parko estrados suoliukų ant šlaito atraminės sienelės betoninės dalies įrengimo darbai (įrengti gręžtiniai suoliukų poliai, išbetonuotos suoliukų atraminės sienelės – iš viso 2,6 km ilgio, tarp suoliukų eilių išbetonuoti laiptai). Taip pat išbetonuoti užlipimo ant estrados šlaito iš galinės pusės laiptai (3 pozicijos laiptų su aikštele, kuri jungiasi su laiptais tarp suoliukų).

Šiaulių estrada

Kitas bendrovės specialistams patikėtas darbas – dviejų estrados stogo kolonų, laikančių visą stogo konstrukciją, kurią sudaro metalinė laikančioji konstrukcija ir tentas, betonavimo darbai.

Taip pat atlikti estrados amfiteatro pastato mūro darbai, išbetonuota tarpaukštinė gelžbetoninė perdanga ir L formos atraminė siena tarp pastato ir šlaito, galiausiai – scenos spindulinės atraminės sienos CFA poliai ir pati spindulinė 120 mm aukščio atraminė siena.

Organizuos naujos kokybės renginius

Bendras Šiaulių centrinio parko estrados komplekso plotas siekia 11 tūkst. kv. m, pastatas su persirengimo, grimo, pagalbinėmis patalpomis ir viešaisiais tualetais – 192,31 kv. m, scenos spindulys – 14 m, o amfiteatre įrengta daugiau nei 5000 sėdimų vietų.

Buvusios estrados vietoje, užbaigus rekonstrukcijos darbus, iškilo erdvi scena, pridengta lengvos konstrukcijos balno formos stogu. Galinėje estrados pusėje suprojektuotas pastatas, kuriame įrengti grimo kambariai, sanitariniai mazgai, poilsio kambarys, techninės, persirengimo ir viešojo tualeto patalpos.

Imasi skirtingų darbų

Šiaulių estrada

Bendrovės „NP5 Constructions“ darbų sąraše – vidutiniai ir stambūs komercinių, administracinių, ūkinių ir kitų pastatų projektų rengimo ir įgyvendinimo, rekonstrukcijos bei renovacijos darbai. Atskiras bendrovės padalinys taip pat atlieka standartizuotus statybos darbus iš surenkamųjų lengvo plonasienio plieno konstrukcijų pagal įmonės sukurtą pastatų katalogą.

„NP5 Constructions“ veikla maksimaliai standartizuota, išgrynintos unikalios bendrovės specializacijos kryptys, o statybos darbų modeliai optimizuoti pagal penkis svarbiausius gero produkto kriterijus. Tokia strategija leido sukurti galimybę užsakovui objektyviau pasirinkti, palyginti ir dažniausiai mažesne kaina užsitikrinti galutinius statybos darbų rezultatus.

Pramoninės statybos projektams, dėl kurių statybų į bendrovę kreipiasi užsakovai, itin svarbus rangovo patikimumas. „NP5 Constructions“ komanda yra sukaupusi ilgametę patirtį projektuodama, statydama ir prižiūrėdama pramoninių objektų (logistikos ir sandėliavimo centrų, gamybos objektų, grūdų elevatorių, atliekų perdirbimo centrų) statybas.
Aiškūs terminai, tiksliai apibrėžti kaštai, partnerio pažinimas ir abipusis pasitikėjimas – būtent tam bendrovė statydama komercinės paskirties objektus skiria daugiausia dėmesio.

Gyvenamųjų namų statybas patikėjus šiai bendrovei, taip pat nebeteks gaišti jėgų ir laiko ieškant papildomų partnerių.

„NP5 Constructions“ specialistai atlieka monolitinio betonavimo, gelžbetoninių konstrukcijų betonavimo, visų rūšių bei tipų pamatų konstrukcijų, tarpaukštinių perdangų, rezervuarų, silosų betonavimą, sienų, sijų, kolonų, pramoninių grindų ir kitų konstrukcijų betonavimo darbus.

Bendrovės suburta profesionalų komanda taip pat betonuoja įvairių paskirčių objektus, pradedant sandėliais, grūdų elevatoriais, žemės ūkio statiniais, baigiant gyvenamaisiais objektais, monolitiniais daugiaaukščiais pastatais ir kt.

Šiaulių estrada
NP5 Constructions logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video