Top Baneris

Senasis Kačerginės mokyklos pastatas atjaunės

2016 lapkričio 28 d.
Kauno rajono savivaldybės vizual.
Kauno rajono savivaldybės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Kurortinės teritorijos statuso siekiančioje Kačerginėje Kauno rajono savivaldybė planuoja statyti pavyzdinę pradinę mokyklą su sporto sale, biblioteka, amfiteatru ir laisvalaikio zonomis.

Daugiafunkcė ugdymo įstaiga įsikurtų tarp J. Janonio ir V. Mykolaičio Putino gatvių, atnaujinus senąjį mokyklos pastatą ir sukūrus naujų erdvių.

Projektinius siūlymus Kauno rajono savivaldybės vadovams pristatė įmonės „Archispektras“ architektas Ignas Kalinauskas. Kadangi sklypas ribojasi su mišku, vieta jauki, architektai pasakojo ypač atsargiai projektavę tūrius.

Atnaujintame senosios mokyklos pastate planuojama įrengti balkoną, nukreipyą į miško pusę. Kita pusė permatoma galerija jungtųsi su sporto sale, kurios fasadą architektas projektavo imituodamas šalia esančių namelių formas. Neabejojama, kad pro langus matomi sportuojantys vaikai suteiks miesteliui jaunatviškumo.

Biblioteka su skaitykla taip pat turės vitrinas – tai bus tarsi laukas su stogu. Projekte numatytas ir nedidelis amfiteatras, treniruoklių salė.

kacergines mokykla 1

Lėšų projektui įgyvendinti bus ieškoma pardavus savivaldybei priklausantį nereikalingą turtą, taip pat žadama tartis su Vietos veiklos grupės vadovais dėl galimybės pasinaudoti „Leader“ programa.

Kurortinėje teritorijoje, neabejoja rajono valdžia, toks šiuolaikinis objektas labai reikalingas. Tai būtų ateities mokykla gamtos prieglobstyje – su robotikos kabinetu, puikiomis ugdymo galimybėmis ir laisvalaikio zonomis.

Savivaldybė planuoja darbus atlikti etapais, priklausomai nuo finansinių galimybių. Planuojama, kad vėliau mokykla galėtų išaugti į progimnaziją.

Kauno rajono savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video