Top Baneris

SBA nekilnojamojo turto bendrovė „Urban Inventors“ pristato naują vadovą

2016 gruodžio 1 d.
Lionginas Šepetys
Lionginas Šepetys
Pasidalykite straipsniu

Verslo centrus plėtojančios nekilnojamojo turto bendrovės „Urban Inventors“ vadovu tapo Lionginas Šepetys. „Urban Inventors“ – neseniai pavadinimą „Pastatų idėjų įgyvendinimas“ pasikeitusi SBA koncernui priklausanti nekilnojamojo turto įmonių valdančioji bendrovė. L. Šepetys anksčiau yra vadovavęs tokioms įmonėms kaip „Vilniaus Pergalė“, „Hanner“ ir kt.

„Norėjau kūrybos versle, naujų projektų, todėl ieškojau įmonės, drąsios, įdomios, atviros pasaulinėms tendencijomis ir idėjoms. SBA patraukė mano dėmesį, nes išsiskiria rinkoje netradiciniu požiūriu į statomus objektus, siekiu prisidėti formuojant Lietuvos miestų ateities architektūros veidą. Tai įmonė, kurios pagrindinis tikslas nėra pastatyti kiekvieną kvadratinį metrą kaip galima pigiau. Ir tai mane „veža“, – apie sprendimą dirbti „Urban Inventors“ sakė L. Šepetys. – Nekilnojamojo turto vystymas suteikia galimybę prisiliesti prie miesto formavimo ir pajusti didžiulę atsakomybę už tai, ką darai. Jei pastatysi prastą pastatą, jo juk nebenugriausi, o eidamas pro šalį ramybės neturėsi. Mane džiugina, kad SBA turi drąsos nebijoti klysti ir ieškodama naujų sprendimų kartu formuoja naujos kokybės biurų pastatų rinką“.

„Urban Inventors“ grupei priklausančios įmonės plėtoja „Green Hall“ verslo slėnį Vilniuje, verslo centrą Kaune, Neries krantinėje, „Pramprojekto“ pastato Kaune renovacijos projektą. Bendrovė yra subūrusi kosmopolitišką profesionalų komandą, kuri turi puikias galimybes tobulėti glaudžiai bendradarbiaudama su žinomais Danijos, Vokietijos, Šveicarijos architektų biurais.

„Vystydami naujus projektus ir ateityje didžiausią dėmesį skirsime jų tvarumui, energetinius resursus tausojantiems sprendimams, šalia pastatų įrengiamoms žaliosioms poilsio zonoms, nes mūsų verslo centrus pirmiausia renkasi atsakingo verslo principais savo veiklą vykdančios įmonės“, – sakė L. Šepetys.

Pasak „Urban Inventors“ vadovo, bendrovė ateityje NT projektus gali plėtoti ir ne Lietuvoje.

„Manau mūsų komanda yra subrendusi ir pasiruošusi įgyvendinti projektus ir užsienyje. Esu tikras, kad mūsų projektai gali sėkmingai būti plėtojami ir brandžiose rinkose“, – apie ateities planus kalbėjo „Urban Inventors“ vadovas L. Šepetys.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video