Top Baneris

Savivaldybių architektai rinksis į kasmetinę konferenciją

2017 gegužės 17 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 18 dieną savivaldybių vyriausieji architektai susirinks į jiems skirtą kasmetinę Aplinkos ministerijos ir Lietuvos Respublikos architektų rūmų organizuojamą konferenciją Šilutėje. Čia bus aptarti teritorijų planavimo, urbanistikos, architektūros ir statybos klausimai.

Konferencijoje aplinkos viceministrė Rėda Brandišauskienė pristatys sprendimų statybos ir teritorijų planavimo srityse priėmimo skaidrinimą. Renginio dalyviai taip pat bus supažindinti su Aplinkos ministerijoje rengiama Urbanistine chartija, kurios siekis – darni miestų plėtra. Šis dokumentas apibrėš pagrindinius miestų plėtros principus, aprūpinimo būstu strategijos tikslus ir prioritetus bei sudarys prielaidas racionaliai įgyvendinti Europos Sąjungos miestų darbotvarkę Lietuvoje. Ja būtų remiamasi derinant urbanistinės plėtros dalyvių interesus.

Į konferencijos darbotvarkę įtrauktos ir kitos svarbios savivaldybių vyriausiesiems architektams temos – viešojo administravimo bendrieji reikalavimai ir jų įtaka priimant plėtrai svarbius sprendimus, architektūros viešojo administravimo sistemos vertinimas ir tobulinimo galimybių analizė: vyriausiųjų architektų padėtis, Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo ir kt.

Konferencijos programą rasite čia.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video