Top Baneris

Saulės energetika sparčiai žengia į priekį: rinkai pristatomi vis našesni saulės moduliai

2021 rugsėjo 13 d.
Saulės elektrinė
Įmonės archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Aktyvus saulės energetikos sektorius Lietuvoje ir augantys vartotojų lūkesčiai verčia pasitempti įmones, kurios specializuojasi energetikos srityje.

Saulės elektrinių projektavimu, montavimu ir energiją gaminančios įrangos pardavimu užsiimanti UAB „Ekoenergas“ orientuojasi į geriausios praktikos ir gaminių pristatymą rinkai. Bendrovė aktyviai bendradarbiauja su žinomais Lietuvos ir pasaulio saulės modulių gamintojais.

„Ekoenergas“ nuo 2021 m. pradžios tapo oficialiu saulės modulių gamintojo „Bauer Energiekonzepte GmbH“ partneriu ir atstovu Lietuvoje. Dėl aukštos gaminių kokybės rinkoje pripažintas vokiečių gamintojas – vienas industrijos pionierių, beveik 20 m. pristatantis naujos kartos sprendimus saulės moduliams.

Naujausi „Bauer“ stiklo moduliai užtikrina ypač didelį našumą: 380 vatų dvipusiai moduliai sugeneruoja iki 30 proc. daugiau saulės energijos. Be to, jiems suteikiama net 30 m. garantija. Gamintojas užtikrina, kad „Bauer“ stiklo moduliais pagamintos energijos efektyvumas po kelių dešimtmečių bus ne mažesnis nei 87 procentai.

uab ekoenergas saules elektrines
default

Pasak „Ekoenergo“ projektų vadovo Vytauto Vaičiulio, tokia specifikacija gamintojo „Bauer“ saulės moduliams leido lengvai įsilieti į šalies energetikos rinką ir sulaukti didelės paklausos. Įmonė teikia visas vokiečių pagamintų saulės modulių montavimo ir garantinės priežiūros paslaugas. Nepaisydama pastaraisiais metais kilusių iššūkių dėl augančių medžiagų kainų, stringančios tiekimo grandinės, bendrovė siekia laiku ir kokybiškai įgyvendinti visus įsipareigojimus užsakovams.

V. Vaičiulis akcentuoja, kad itin didelis dėmesys skiriamas ne vien saulės modulių efektyvumui, darbų atlikimui laiku, bet ir jų estetiniams sprendimams – visais atvejais ieškoma individualaus objekto architektūros ypatybes atitinkančio saulės modulių sprendimo. Tam įmonė skiria papildomų pastangų ir kiekvieną būsimo projekto detalę nuosekliai derina su užsakovu.

Išbaigtus saulės elektrinių sprendimus siūlanti įmonė „Ekoenergas“ dirba tiek su individualių namų projektais, tiek komerciniame ir viešajame sektoriuje. Bendrovės specialistai jau sukaupė solidžią patirtį – yra suprojektavę ir sumontavę daugiau nei 700 elektrinių visoje Lietuvoje – ir pelnė didžiųjų gamintojų ir vartotojų pasitikėjimą. Šiuo metu įmonės komanda saulės elektrines tiekia ir montuoja tokiuose projektuose kaip Respublikinė Šiaulių ligoninė (110 kW elektrinė), Rokiškio policijos komisariatas (50 kW elektrinė), Tauragės parapija (50 kW
elektrinė), UAB „Salda“ (75 kW elektrinė).

Saulės baterijos
Saulės baterijos
Saulės baterijos
Saulės baterijos
Saulės baterijos
Saulės baterijos
EKOenergas CMYK

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video