Top Baneris

Santariškėse dygstančio modernaus daugiabučių kvartalo statybas paspartins gautas finansavimas

2020 spalio 13 d.
NaujosiosSantariksLKUkreditounijgrup
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Išliekant aukštoms daugiabučių namų realizacijos apimtims ir naujos statybos butų paklausai, LKU kredito unijų grupei priklausanti Širvintų kredito unija kartu su visą grupę prižiūrinčia Lietuvos centrine kredito unija (LCKU) susitarė dėl UAB „A plius linija“ vystomo projekto – modernaus daugiabučių namų kvartalo statybų sostinėje – finansavimo.

Daugiabučių namų kvartalo „Naujosios Santariškės“ I-ojo etapo statyboms Širvintų kredito unija drauge su LCKU iš viso skiria 2,5 mln. eurų. Naujutėlis kvartalas statomas Vilniuje nekilnojamojo turto vystytojų UAB „A plius linija“, šioje srityje veikiančių jau ilgiau nei septynerius metus.

UAB „A plius linija“ bendraturtis Algimantas Uždavinys sako, kad bendrovės veikloje stengiamasi žengti koja kojon su naujosiomis technologijomis bei skiriamas papildomas dėmesys augalijai, kuri neretai yra taip išsiilgta miestietiško gyvenimo būdo nualintų akių:

„Naujajame kvartale šiuo metu jau baigiami įrengti devyni keturaukščiai A++ energinio naudingumo klasės daugiabučiai gyvenamieji namai. Tam, kad būtų patenkinti būsimų gyventojų privatumo ir žaliųjų zonų poreikiai, tarp atskirų namų nuspręsta išlaikyti atitinkamus atstumus, o visas kvartalas, kuriame iš viso ketinama pasodinti per 700 didelių medžių, suprojektuotas „alėjų principu“.

Skirdami papildomą dėmesį aplinką tausojantiems sprendimams ir atsinaujinantiems energijos šaltiniams, ant kiekvieno daugiabučio namo stogo įrengiame saulės fotovoltines elektrines, kurių gaminama energija naudojama bendroms namų reikmėms“, – apie įgyvendinamą projektą pasakoja UAB „A plius linija“ bendraturtis Algimantas Uždavinys.

A. Uždavinys taip pat detalizuoja, kad projekto idėjos gimsta tiek iš praktinių situacijų, tiek iš klientų atsiliepimų ir lūkesčių. Tuo remiantis buvo prieita prie išvados, kad į dalinę apdailą reikalinga įtraukti kondicionavimo sistemą, skirti papildomą dėmesį laiptinių apdailai bei garso izoliacijai jose. Užbaigus projektą, kvartale „Naujosios Santariškės“ stūksos 23 nauji daugiabučiai gyvenamieji namai, kuriuose – net 345 butai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video