Top Baneris

Sankt Peterburgas ir Vilnius dviejų architekčių akimis

2018 kovo 5 d.
g t gylyte j golubeva
Gilma Teodora Gylytė (kairėje) ir Jana Golubeva.
Pasidalykite straipsniu

Kovo 8 dienos proga dvi architektės – Jana Golubeva iš Sankt Peterburgo ir Gilma Teodora Gylytė iš Vilniaus („DO ARCHITECTS“) dalysis architektūros ateities ir savo miestų vystymosi vizijomis. Renginį Lietuvos architektų sąjungoje organizuoja žurnalas „Project Baltia“, remia apšvietimo kompanija SAROS.

Trisdešimtasis „Project Baltia“ žurnalo numeris skirtas ateities temai. Trokštamus ir realistinius dviejų miestų – Sankt Peterburgo ir Vilniaus – ateities scenarijus organizatoriai pakvietė pristatyti dvi architektes – Janą Golubevą iš „MLA+“ Sankt Peterburgo biuro ir Gilmą Teodorą Gylytę. Šių architekčių darbai taip pat publikuojami naujausiame „Project Baltia“ numeryje. J. Golubeva ir G. T. Gylytė pristatys įžvalgas, kaip Sankt Peterburge ir Vilniuje praeitis transformuojasi į ateitį, su kokiais urbanistiniais iššūkiais susiduria šie miestai ir pasidalys pokyčių pavyzdžiais iš „MLA+“ ir „DO Architects“ praktikos.

Renginį moderuos ir naujausią žurnalo numerį pristatys Vladimiras Frolovas, „Project Baltia“ vyriausiasis redaktorius. Liutauras Nekrošius, žurnalo redakcinės kolegijos narys, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto dekanas, papasakos apie Lietuvos indėlį šiame numeryje.

Renginys vyks Lietuvos architektų sąjungoje, Kalvarijų g. 1, Vilniuje, kovo 8 d. 19 val.

Renginio partneris: Lietuvos architektų sąjunga.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video