Top Baneris

Šalies studentai kviečiami pristatyti tyrimus mokslinėje konferencijoje „Statyba ir architektūra“

2016 rugsėjo 12 d.
KTU nuotr.
KTU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

KTU Statybos ir architektūros fakultetas kviečia visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus dalyvauti kasmetinėje studentų mokslinėje konferencijoje „Statyba ir architektūra“, kuri vyks 2016 metų lapkričio 25 dieną. Visi jaunieji mokslininkai, besidomintys architektūros, statybos inžinerijos bei statybų technologijų temomis, kviečiami teikti paraiškas pranešimams ir pristatyti savo tyrimų rezultatus ir nagrinėtus atvejus moksliniuose straipsniuose.

„Dalyvavimas konferencijoje studentams suteiks galimybę pristatyti savo profesinėje srityje įgytas žinias ir atliekamų mokslinių tyrimų rezultatus plačiajai auditorijai. Taip pat tai puiki galimybė susipažinti su kolegų pasiekimais ir pasidalinti patirtimi, pagilinti žinias apie naujas tendencijas statybos ir architektūros srityse ar užmegzti vertingus kontaktus“, – teigia konferencijos organizatorė dr. Aušra Mlinkauskienė.

Konferencijos registracija vykdoma iki šių metų spalio 7 dienos. Visa informacija, susijusi su konferencijos turiniu, svarbiausiomis datomis ir paraiškų priėmimu, publikuojama čia.

Visais su konferencija susijusiais klausimais galima kreiptis į dr. A. Mlinkauskienę el. paštu ausra.mlinkauskiene@ktu.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video