Top Baneris

Ryga turės savąjį „Akropolį“

2016 lapkričio 29 d.
Bendrovės vizual.
Bendrovės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ valdanti bendrovė „Akropolis group“ žengia ir į kaimyninę rinką – pradėjo paruošiamuosius daugiafunkcio prekybos centro „Akropole“ statybų darbus Rygoje. Pradžioje bus atlikti polių įrengimo darbai, kurie patikėti Latvijos statybų bendrovei „Skonto Buve“.

Projektuodami „Akropole“ projekto plėtotojai itin didelį dėmesį skyrė jo architektūriniams bei techniniams sprendimams, tad, tikimasi, kad naujas, modernus ir analogų Rygoje neturintis prekybos ir pramogų centras taps traukos tašku tiek Rygos gyventojams, tiek miesto svečiams.

Daugiafunkcio prekybos centro „Akropole“, kuris statomas Rygos Maskava gatvėje, bendras jo plotas sieks apie 98 000 kv. m, iš jų apie 9 tūkst. kv. m ploto užims biurų pastatas.

Anot projekto plėtotojų, jiems ypač svarbu, kad „Akropole“ darniai įsilietų į supančią aplinką ir ją pagerintų. Duoklė bus atiduota ir garsiajam Kuznecovo porceliano fabrikui: kadangi prekybos centras bus statomas legendinės Kuznecovo porceliano gamyklos vietoje, planuojama atkurti senosios gamyklos pastatų fasadų fragmentus, panaudojant autentiškas plytas.

Tam, kad „Akropole“ pastatas būtų tvarus, nekenksmingas aplinkai ir patogus visiems lankytojams (pavyzdžiui, lengvai prieinamas ir patogus žmonėms su negalia), statybų metu bus laikomasi BREEAM sertifikavimo sistemos reikalavimų. Rygos „Akropole“ bus vienintelis Latvijoje daugiafunkcis prekybos centras, pastatytas laikantis šių kokybės kriterijų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video