Top Baneris

„Ruukki“ nauja stogo danga – iki 70 % mažesnės taršos

2024 gegužės 20 d.
kuva 4.tmb 1920v.jpg
Naujasis „Ruukki Classic LowCarbon“ stogo profilis
Pasidalykite straipsniu

„SSAB Group“ priklausanti „Ruukki Construction“ pristato naują „Ruukki® LowCarbon“ produktą, kurio tikslas reaguoti į vis griežtėjančias aplinkosaugos nuostatas ir klientų poreikius mažinti pastatų gyvavimo cikle išmetamų teršalų kiekį. Pirmasis naujojo asortimento produktas – „Ruukki® Classic LowCarbon“ stogo danga, kurios išmetamųjų teršalų poveikis yra iki 70 % mažesnis lyginant su standartine plienine stogo danga. 

„Ruukki® LowCarbon“ asortimentas – tai aukštos kokybės statybos produktai, pagaminti iš perdirbto „SSAB Zero™“ plieno, padengto biologinės kilmės „GreenCoat“ spalvota danga. Produktai gaminami netoli klientų įsikūrusiose Suomijos, Švedijos, Estijos ir Lenkijos gamyklose naudojant švarią energiją, pristatomi optimaliose pakuotėse, transportuojamose taip pat nenaudojant iškastinio kuro. Asortimentas, apimantis premium kokybės produktus, palaipsniui plėsis į visas „Ruukki“ produktų grupes, o nuo 2026 m. ir „SSAB Fossil-free™“ plieno gaminius.

kuva 2.tmb 1920v.jpg
Kartu su „Peab”, SSAB ir „Wihlborgs” 2023 m. lapkričio mėn. bendrovė „Ruukki” pristatė pirmąjį pasaulyje pastatą, kuriame panaudotas „Fossil-free” plienas. Šis pastatas – tai logistikos centras „Tomaten 1” Švedijoje.

„Ruukki Classic LowCarbon“ stogo dangos profiliai yra gaminami netoli klientų esančiose Suomijos ir Lenkijos gamyklose. Mažai anglies dioksido į aplinką išskirianti stogo danga gaminama naudojant elektrą be iškastinio kuro. Pakuočių medžiagos optimizuojamos taip, kad būtų kuo mažiau atliekų ir išmetamų teršalų. Be to, kai tik įmanoma, tiek vidaus, tiek išorės transportui pasirenkamos iškastinio kuro nenaudojančios alternatyvos. Šis gaminys taip pat siūlomas su integruotu saulės energijos sprendimu. 

Produkto prieinamumas įvairiose rinkose skiriasi, bet planuojama, kad pirmieji produktai klientams bus pradėti tiekti nuo 2024 m. antrojo ketvirčio. 

kuva 3.tmb 1920v.jpg
 Ruukki „LowCarbon” daugiasluoksnė plokštė.

„Norime, kad statybos pramonė taptų neutrali anglies dioksido atžvilgiu. Priimdami tvarius sprendimus, klientai gali žymiai sumažinti savo pastatų anglies dioksido pėdsaką. Pavyzdžiui, pasirinkęs „Ruukki Classic LowCarbon“ stogą, klientas gali sumažinti naujojo pastato išmetamų teršalų kiekį beveik tiek pat, kiek jį sumažintų metus nustojęs vairuoti automobilį“, – teigia Ruukki Construction“ stogo dangų skyriaus vadovas viceprezidentas Jouni Metsämäki.

Be šio naujojo „LowCarbon“ asortimento, „Ruukki“ taip pat siūlo kitus tvarius sprendimus, padedančius klientams siekti tvarumo tikslų, skatinant klimato kaitos švelninimą, žiedinę ekonomiką, biologinę įvairovę ir žmonių saugą bei gerovę. Skaityti daugiau.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video