Top Baneris

„Ruukki Construction“ metalo konstrukcijos – oro uosto Reikjavike plėtrai

2016 gruodžio 1 d.
„Ruukki“ nuotr.
„Ruukki“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vykdant Keflaviko oro uosto Reikjavike (Islandija) plėtrą, metalo konstrukcijas dviejų naujų pastatų statybai projektavo ir gamino „Rukki“. Konstrukcijos į Reikjaviką keliavo iš „Ruukki“ gamyklos Gargžduose.

„Ruukki“ užsakovas buvo kompanija „Istak HF“ – pirmaujanti Islandijos genrangovinė įmonė, kurios patirtis įgyvendinant pastatų bei inžinerinių statinių statybų projektus viršija 40 metų. Oro uosto investuotojas – kompanija „Isavia“, pagrindinis projektuotojas – „Verkis Consulting Engineering“.

„Kompanija „Istak“ mus žinojo iš anksčiau vykdytų projektų, be to, kartu su „Isavia“ ir „Verkis“ atstovais apsilankė mūsų gamykloje Gargžduose, kur stebėjo metalo konstrukcijų gamybos procesą. Ypatingą dėmesį svečiai skyrė gaminių atsekamumo užtikrinimui, darbų saugai ir dokumentacijos tvarkymui. Savo įspūdžius apibendrino taip: tvarkinga, švari ir gerai organizuota gamybos įmonė“, – sakė gamyklos direktorius Artūras Barysas.

Vienas iš dviejų pastatų, kuriam tiekė konstrukcijas „Ruukki“ – bagažo tvarkymo ir paskirstymo pastatas. Jam metalo konstrukcijos buvo montuojamos 2016 m. kovo-balandžio mėnesiais. Antrasis – bagažo tvarkymo personalo administracinės patalpos bei oro uosto saugos centras, kuriam konstrukcijos sumontuotos 2016 birželio-liepos mėnesiais.

Terminalo plėtra bus visiškai baigta jau šį mėnesį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video