Top Baneris

Rusijos ekonomikos augimo tendencijos atsispindi parodoje „CTT 2017“

2017 gegužės 4 d.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Rusijos prekybos asociacijos (RSPP) atlikto tyrimo duomenimis, užsienio kompanijos pastebi verslo klimato pagerėjimą šioje šalyje. Tai liudija ir naujausias AHK atliktas verslo klimato tyrimas, parodęs pozityvius ženklus ekonomikos vystymuisi Rusijoje 2017 metais, o taip pat ir Maskvoje vyksiančioje statybinės įrangos parodoje CTT, dalyvausiančių tarptautinių kompanijų skaičius.

Tarptautinių kompanijų jungtinių stendų gausa

Parodoje „CTT 2017“, kuri šiemet vyks nuo gegužės 30 iki birželio 3 dienos tarptautiniame Maskvos parodų centre „Crocus Expo“, bus suformuotas ne vienas solidus jungtinis paviljonas: Kinijai atstovaus daugiau nei 80 įmonių, Vokietijos jungtinį paviljoną sudarys 38 įmonės, Italijos – 21, o Suomijos – 5 įmonės. Tarptautinės kompanijos gausiai dalyvaus ir pavieniui.

Parodoje dalyvaus ir daugelis Rusijos įmonių atstovaujamų tarptautinių sunkiasvorės technikos kompanijų. Dalyvių sąraše – SDL (atstovaujama „RBAuto“), „Hyundai“ (atstovaujama „TechMashUnit“), „Shantui“ (atstovaujama „StroyImportTechnika“) ir „Hitachi“ (atstovaujama „Hit Machinery“). Eilinį kartą CTT dalyvauja viena didžiausių Rusijos bekelės sunkvežimių gamintoja, gamykla URAL iš GAZ grupės. Po pertraukos, trukusios nuo 2012 metų, į parodą „CTT 2017“ sugrįžo KAMAZ, „Volvo Penta“, „Hidromek“ ir „Kaercher“. Kėlimo technikos gamintojas ir tiekėjas „Haulotte Vostok“ taip pat dalyvaus parodoje.

Visas dalyvių sąrašas yra internete.

Lankytojai į parodą CTT gali registruotis internetu. Užsiregistravusieji internetu nemokamą bilietą iškart gaus el. paštu.

Daugiau informacijos ieškokite: www.ctt-expo.ru/en/

Ekonominės informacijos šaltinis – AHK.

Organizatorių nuotr.

„Messe München“ organizuojamos statybinės technikos parodos

Tarptautinių statybinės technikos parodų organizavimas – pagrindinė kompanijos „Messe München International“ stiprybė. Bendrovė rengia ne tik didžiausią pasaulyje specializuotą statybos medžiagų, mašinų ir įrankių, gamybos įrangos bei kalnakasybos mašinų parodą BAUMA Miuncheno parodų centre, bet ir ypatingą renginį Kinijoje, Šanchajuje. Bendradarbiaudama su Įrangos gamintojų asociacija (AEM), bendrovė rengia parodas „Bauma conexpo Africa“ Johanesburge ir „Bauma conexpo India“ Delyje. 2015 gruodį „Messe München“ įsigijo didžiausią Rusijos statybinės įrangos parodą CTT.

„Messe München“

„Messe München“ – viena didžiausių parodų organizavimo įmonių pasaulyje. Kompanija rengia apie 40 parodų verslui ir vartotojams. Kasmet kone 30 tūkst. dalyvių ir apie du milijonus lankytojų susitinka renginiuose Miuncheno parodų centre, taip pat ICM (Tarptautiniame kongresų centre Miunchene) ir MOC (Miuncheno parodų centre).

„Messe München International“ organizuoja muges Indijoje, Kinijoje, Turkijoje, Pietų Afrikoje ir Rusijoje. Didžiulio dėmesio sulaukiančius renginius organizuoja padaliniai Europoje, Azijoje, Afrikoje ir per 60 atstovų, dirbančių daugiau nei 100 šalių.

Organizatorių nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video