Top Baneris

Ruošiamasi dar vienos industrinės teritorijos transformacijai

2017 kovo 28 d.
maps.lt nuotr.
maps.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įmonių grupė EIKA, iš bendrovės „Kartonas“ įsigijusi 1,2 hektaro ploto žemės sklypą su statiniais sostinės Naujamiesčio rajone, planuoja šios buvusios gamybinės teritorijos konversiją. Sklypas ribojasi su Aguonų, Šaltinių ir Mindaugo gatvėmis. Planuojamos investicijos į projektą – apie 32 mln. eurų.

Pasak įmonės EIKA Plėtros direktoriaus Martyno Žibūdos, tai  antra gamybinė teritorija, kurią imasi plėtoti EIKA įmonių grupė. „Dar viena sutvarkyta gamybinė teritorija bus atverta miestui ir jo gyventojams. Ne atskirų pastatų, o viso kvartalo planavimas suteikia platesnių galimybių panaudoti visą gerąją bendrovės patirtį, formuojant šiuolaikišką ir kokybišką aplinką, kuriant saugią ir jaukią kaimynystę“, – teigia M. Žibūda.

Iki vasaros pradžios projekto vystymui bus pasirinktas architektas ir suburta projektuotojų komanda. Projekte planuojama pastatyti daugiau nei 350 butų. Iš viso bus įrengta apie 20 000 kv. m. daugiausia gyvenamosios paskirties ploto su komercinėmis patalpomis pirmuose pastatų aukštuose.

Projektą planuojama plėtoti trimis etapais, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas tuomet, kai bus patvirtinta projekto koncepcija. Preliminari statybų pradžia – 2018 m. pirmas ketvirtis. Dalyje teritorijos statybos pasiruošimo darbai gali prasidėti dar šiemet. Projektą tikimasi užbaigti iki 2022 metų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video