Top Baneris

Rūdinto plieno grožis – nuostabios kintančios spalvos

2019 vasario 21 d.
Rūdintas plienas.„Cor-Ten“,
Pasidalykite straipsniu

Nors rūdintą, arba „Cor-Ten“, plieną architektai noriai renkasi fasadų apdailai, dešimtmetį Kaune veikiančios bendrovės „Metallum novum“ (RUSTY.LT) specialistai įrodinėja, kad šis sodrios oranžinės spalvos plienas tinkamas ir interjere, ir aplinkai gražinti – vazonams, borteliams, lauko židiniams ar tvorų apdailai. Kaip gi metalo lakštus dengiančios rūdys? Jos šiuo metu itin populiarios, jaukios, o sukuriamas vaizdas unikalus.

rusty produktai 6

Savybės. „Cor-Ten“ – atmosferos poveikiui itin atsparus konstrukcinis plienas, kurio sudėtyje yra chromo, vario ir nikelio. Šį plieną be papildomo apdirbimo galima naudoti atvirame ore, kur plieno paviršių nuolat veikia besikeičiančios oro sąlygos. Palaipsniui plieno paviršiuje susidaro apsauginis patinos sluoksnis, t. y. plienas rūdija, o rūdys tampa jo apsaugine danga. Beje, rūdintas plienas savo formą išlaiko ištisus dešimtmečius, o jo spalva keičiasi, priklausomai nuo aplinkos sąlygų.

rusty produktai 3

Prekyba „Cor-Ten“ plienu. RUSTY.LT nuolat sandėliuoja ir klientams gali pasiūlyti skirtingų storių (1,5, 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm) ir matmenų rūdinto plieno lakštus (prekyba net ir po 1 kv. m). Nestandartiniams sprendimams bendrovė gali pasiūlyti kirstai temptus ir perforuotus rūdinto plieno lakštus.

rusty produktai 4

Produktai. RUSTY.LT siūlo jau išdirbtus gaminius: lauko vazonus, modernių tvorų liniją, kraštovaizdžio formavimo bortelius, lauko skulptūras, suoliukus ir kt. Visi šie gaminiai puikiausiai tiks ieškantiems nestandartinių sprendimų aplinkai paįvairinti.

rusty produktai 5

Apdirbimo priemonės. Tiems, kas nenusiteikę laukti ilgo patinos susiformavimo proceso (sodrios oranžinės spalvos), RUSTY.LT komanda siūlo unikalius sprendimus, kaip tą pasiekti apdorojant plieną ir panaudojant specialius cheminius produktus – šlako tirpiklį, aktyvatorių, proceso fiksatorių ar įvairius lakus. Tai patentuota „LineaCor“ cheminių produktų linija, kuriai atstovauja „Metallum novum“.

rusty produktai 2

Paslaugos. Bendrovės specialistai gali ne tik pasiūlyti įvairių rūdinto plieno lakštų, bet ir lakštinio plieno apdirbimo paslaugas: atkirpti reikiamo pločio ir aukščio plokštę, plazminio ar lazerinio pjovimo staklėmis išpjauti norimą detalę ar užrašą, hidraulinėmis lenkimo staklėmis užlenkti kraštus, valcavimo staklėmis išlenkti apskritimą ar ovalą, atlikti suvirinimo darbus. Įmonė padės įgyvendinti bet kokį projektą.

rusty produktai 1

Naujovė! Jei manote, kad interjere rūdintas plienas atrodo per šaltas, per šiurkštus ar grubus arba remonto darbai jau užbaigti, RUSTY.LT turi išeitį – specialius dažus, sudėtyje turinčius „Cor-Ten“ metalo drožlių priemaišų. Šiais dažais galima padengti medį, plastiką, betoną, gipskartonį. Dažams išdžiūvus, paviršius įgauna tokias pat savybes kaip ir rūdintas plienas, vėliau panaudojus aktyvatorių išgaunami unikalūs rūdžių tonai.

rusty logo

Daugiau informacijos: www.rusty.lt | Parduotuvė ir ekspozicija – Raudondvario pl. 115A, Kaunas | info@rusty.lt, 8 674 65 115, 8 674 7628

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video