Top Baneris

„Reynaers MasterLine 8“ aliuminio langai leido pasiekti griežtus A+ klasės reikalavimus

2021 birželio 4 d.
uab reynaers aluminum langai business garden vilnius
Monos Avik nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vietoj įprastų, dažniausiai šiuolaikiniams pastatams naudojamų stiklo fasadų sistemų „Business Garden Vilnius“ pastatui architektai pasirinko naujos kartos aliuminio langus „Reynaers MasterLine 8“. Toks pasirinkimas pabrėžė vertikalų fasadų ritmą, suteikiant jam grakštumo ir daug funkcionalių privalumų.

Įprastose fasadų sistemose būdavo mažai varstomųjų langų, o šiuo atveju įspūdingo dydžio – 1050 x 2420 mm varstomieji langai yra siaurų rėmų ir puikių šilumos izoliacijos charakteristikų. Taip pastate neprarandamas natūralios šviesos pritekėjimas ir užtikrinamos mažesnės energijos sąnaudos. Atveriant langų varčias, patalpos pastatuose gali būti vėdinamos ir natūraliai, taip suteikiant daugiau komforto jų naudotojams.

„Reynaers MasterLine 8“ – unikali langų ir durų sistema: joje suderintas šiuolaikinis dizainas su geriausiomis šios klasės langų termoizoliacinėmis savybėmis

– Sistema turi geresnius termoizoliacinius rodiklius: aukščiausio izoliavimo lygio HI+ posistemėje galimos 2800 mm aukščio ir 1200 mm pločio varstomosios dalys, kur profilių Uf (lango rėmo) koeficientas yra tik 1,2 W/m2K; o naudojant kartu su stiklo paketu sąlygoja labai gerus viso gaminio šiluminius parametrus ir atitinka net aukštus A++ klasės reikalavimus.

uab reynaers aluminum langai business garden vilnius

– Sistema išsiskiria puikiomis triukšmo izoliavimo savybėmis – naudojant šiuos langus galima pasiekti net 50 dB garso izoliavimo rodiklį, kas buvo itin svarbu objektui, esančiam netoli judrių miesto gatvių.

– Tokie langai gali būti su „Raynaers“ sistemose taikomu „SoftTone®“ varstymo ir garso slopinimo elementu, kuris įgalina lygiagretų lango bloko atidarymą – maksimalų vėdinimą ir vėsinimą, o lango viduje esantys komponentai filtruoja triukšmą. Toks sprendimas leidžia atsisakyti „ekranų“ išorinėje pastato dalyje ir padeda išlaikyti architektūrinį fasado vientisumą.

– Siauresni langų profiliai – didesnis šviesos patekimo plotas ir elegantiškesnis fasadas.

– Sistemoje yra iki 30 proc. mažiau pridėtinių medžiagų, mažesnis profilių artikulų ir aksesuarų kiekis, todėl gaminant langus lieka mažiau medžiagų likučių, mažiau medžiagų sandėliuojama, transportuojama, pakuojama.

– Optimizuojant langų gamybą, reikia mažiau gamybinių operacijų. Taupomos sąnaudos, sutrumpėja gamybos laikas ir sumažėja klaidų tikimybė. Visos šios priežastys lemia žemesnę galutinę lango kainą ir yra ypač svarbios, kai pastatuose reikalaujama BREEAM, LEED standartų.

business garden vilnius
„Business Garden Vilnius“.

Dar didesnės „Reynaers MasterLine 8“ sistemos galimybės

– „MasterLine 8“ profilių langai gali būti skirtingų izoliavimo lygių ir kombinuojami su kitais profiliais. Architektai gali rinktis „Functional“, „Deco“ ar „Renaissance“ skirtingo dizaino variantus. Aliuminio langus galima pritaikyti renovuojamuose senuose pastatuose – vietoj medinių.

– „MasterLine 8“ sistema gali būti naudojama tiek didelių matmenų ištisinėms vitrinoms, tiek varstomiesiems langams. Numatyta galimybė įrengti ir balkonines duris be slenksčio bei langus su vertikaliomis atidaromomis orlaidėmis, paslėptos varčios langus.

Norint turėti sandarius ir šiltus langus už prieinamą kainą ir visavertiškai mėgautis erdvėmis, svarbiausia, kad apie langų dydžius, sudalinimus, jų tvirtinimą ir sandarinimą būtų pagalvota dar projektavimo etape. Tik tokiu atveju galima parinkti optimalų variantą už protingą kainą.

„Kiekvienas atvejis visada vertinamas individualiai, o iš anksto projektuojant galima numatyti daugelį niuansų, koreguojant langų dydžius, nenukenčia pastato kokybė, mažėja atliekų, gaunama geresnė kaina. Mes visada patarsime, koks sprendimas yra geriausias konkrečiam užsakovui, pastato paskirčiai, rekomenduosime tikrai patikimus gamintojus ir dar suteiksime 10 metų garantiją savo produkcijai“, – sakė Linas Kėvelaitis, UAB „Reynaers Aliuminium“ vadovas.

reynaers aluminum


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video