Top Baneris

Remonto išlaidoms padengti – kreditai palankiomis sąlygomis

2018 vasario 27 d.
Akmens vata
Pasidalykite straipsniu

Pritrūkus pinigų didesniems pirkiniams, planuojant kelionę, norint apmokėti gydymo išlaidas, esant būtinybei įsigyti naujus baldus, buitinės technikos prietaisus ar suremontuoti namus, sprendimu gali tapti kreditas, skirtas finansuoti ketinamus įsigyti pirkinius bei paslaugas. Kreditą internetu gali gauti asmenys, ne jaunesni nei 19 metų, kurių mėnesio pajamos atskaičius mokesčius siekia 230 eurų ir daugiau.

Yra galimybė dėl kredito išdavimo kreiptis kartu su bendraskoliu, jeigu finansavimą siekiančio gauti asmens pajamos yra mažesnės negu nurodyta banko reikalavimuose. Kreditai geromis sąlygomis yra suteikiami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenantiems asmenims, o jų suma gali siekti iki 25 tūkst. eurų. Grąžinimo laikotarpis, atsižvelgiant į paraiškos teikėjo duomenis, jo finansinius įsipareigojimus, gaunamas pajamas, gali trukti iki 6 metų. Platesnę informaciją apie kreditus rasite čia. Svarbu paminėti, jog bet koks kreditas yra finansinis įsipareigojimas, kurį reikės laiku vykdyti, todėl prieš kreipiantis dėl finansavimo būtina gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes, o tą geriausiai gali atlikti profesionalūs finansų ekspertai.

Taip pat dar prieš priimant sprendimą skolintis, specialistai rekomenduoja tam tikrą laiko tarpą atsidėti pinigų sumą, kurią teigiamu paraiškos sprendimo atveju, kas mėnesį reikės mokėti bankui. Tokiu būdu asmuo ar šeima pastebi, ar gaunamų pajamų pakanka ne tik įmokoms bankui, bet ir kasdienio pragyvenimo reikmėms apmokėti, tokioms kaip išlaidos maisto produktams, būtiniems įsigyti drabužiams, avalynei, medicinos paslaugoms, turint vaikų – jiems skirtoms reikmėms ir pan. Jeigu kredito paraiškos teikėjo finansinės galimybės yra palankios skolinimosi sprendimui, jo kredito istorija yra gera, be pradelstų mokėjimų, įsiskolinimų, asmuo ar šeima turi nemažas galimybes gauti kreditą norimoms išlaidoms padengti.

Pastebima tendencija, jog dėl kreditų dažnai kreipiasi žmonės, ketinantys nuosavame būste atlikti remonto darbus. Juk kiekviena šeima nori gyventi jaukiuose, praktiškuose ir funkcionaliuose namuose. Kreditu gali būti finansuojamos reikiamos įsigyti medžiagos, užmokestis darbuotojams. Specialistai pirmiausia rekomenduoja apgalvoti, kokius remonto darbus bus norima atlikti ir preliminariai paskaičiuoti, kokios pinigų sumos jiems prireiks. Kadangi būsto renovacijai naudojamos medžiagos skirtingose prekybos vietose kainuoja nevienodai, specialistai pataria pasirinkti kiek didesnę kredito sumą, mat remonto eigoje sąmata dažniausiai išauga. Taigi tam, kad nepritrūktų finansų visiems būtiniems darbams atlikti, skolinama suma gali būti kiek didesnė nei preliminariai paskaičiuota.

Elektros instaliacijos keitimas, sienų šiltinimas, langų keitimo darbai, glaistymas, dažymas, plytelių klijavimas, lubų tvarkymas ar kiti vidaus apdailos darbai pareikalauja nemažų finansinių investicijų, tačiau remonto darbams pasibaigus, džiaugiamasi teigiamais rezultatais ir atsinaujinusiu būstu.

Remonto darbus atliekantys meistrai informuoja, jog įvairūs būsto atnaujinimo darbai nebūtinai turi būti vykdomi vasarą. Pavyzdžiui, keisti langus galima lauke esant iki -10 temperatūrai, todėl nėra būtina laukti vasaros, kad jūsų namai taptų šiltesni dėl kokybiškų langų sistemų, o jūs džiaugtumėtės estetišku vaizdu namų balkone. Dera paminėti, jog įvairūs remonto darbai turi būti atliekami tam tikra tvarka. Pirmiausia rekomenduojama pašalinti pertvaras, norimas pakeisti dangas, tokias kaip linoleumas ar tapetai, toliau gali būti tvarkomos elektros instaliacijos, po to dažniausiai vykdomi grindų lyginimo, glaistymo darbai, o paskutiniam etapui priskiriami darbai, susiję su būsto lubomis. Norint atnaujinti lubas, jos gali būti dažomos. Vis populiaresniu sprendimu tarp lietuvių šeimų tampa ir įtempiamos lubos, kurios namų interjerui suteikia išskirtinę išvaizdą ir jaukų interjerą.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video