Top Baneris

Rekordinis NT sandoris įvyko: švedai įsigijo biurų kompleksą Žvėryne

2019 vasario 14 d.
komercinio turto rinka, „DC PIER“
Verslo kompleksas „DC PIER“. Pauliaus Gasiūno nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos NT vystymo įmonė „M.M.M. projektai“ skelbia, jog jos kontroliuojama bendrovė „XXT“ sudarė itin svarbų biuro „S7“ pastatų pardavimo sandorį. „S7“ yra naujai vystomas biurų kompleksas Vilniaus centre, kurį sudaro 4 pastatai. Pasirašytas trijų verslo centro „S7“ pastatų, kurių nuomojamas plotas siekia 42,500 kv. m, pardavimo sandoris. Pirmojo pastato „DC PIER“ pardavimas užbaigtas vakar, o antrojo ir trečiojo pastatų pardavimus numatoma užbaigti atitinkamai iki šių metų antrojo ir ketvirtojo ketvirčio pabaigos. Bendra sandorio vertė viršija 128 mln. eurų ir yra rekordinė biurų segmente Baltijos šalių istorijoje.

Trijų „S7“ pastatų pirkėja yra viena lyderiaujančių Baltijos šalyse Švedijos kapitalo nekilnojamo turto investicijų bendrovė „Eastnine“, kuri yra listinguota Stokholmo akcijų biržoje. Jos valdomas turtas – A klasės komercinės paskirties objektai Rygoje, Taline ir Vilniuje.

„Sėkmingas „S7“ projekto išvystymas bei pardavimas yra labai svarbus „M.M.M. projektai“ pasiekimas. Statydami laikėmės ypač aukštų aplinkosaugos standartų, taikėme modernius inžinerinius sprendimus – kūrėme išskirtinį verslo centrą. Skyrėme ypatingai daug dėmesio bei meilės šio projekto vystymui. Didžiuojamės „S7“ pasiektais apdovanojimais, kas akivaizdžiai buvo įvertinta mūsų pritrauktų tarptautinių nuomininkų, siekiančių tapti geriausiais darbdaviais Baltijos rinkoje. Taip pat, sulaukėme nemažai dėmesio iš tarptautinio kapitalo pirkėjų pardavimo procese, norinčių įsigyti „S7“, – apie įvykusį sandorį pasakojo „M.M.M. projektai“ valdybos pirmininkė Diana Dominienė.

Pauliaus Gasiūno nuotr.

Pauliaus Gasiūno nuotr.

Kad išskirtinis požiūris į verslo centrą atsiperka rodo ir tarptautinis „S7“ pripažinimas. Pirmasis „S7“ pastatas „DC PIER“ pripažintas geriausiu biurų pastatu Centrinėje ir Rytų Europoje, jam suteiktas „BREEAM New Construction Excellent“ sertifikatas – pirmasis toks Lietuvoje ir antrasis Baltijos šalyse. Šiuo sertifikatu įvertinamas pastato poveikis aplinkai, naujų technologijų naudojimas ir infrastruktūros pritaikymas darbuotojų gerovei. Taip pat pastatas įvertintas ir pirmuoju Lietuvoje „Leesman+“ „Labai efektyvios darbo vietos“ sertifikatu.

Šiuo metu baigti statyti pirmieji du „S7“ pastatai, trečiasis dar statomas, o ketvirtasis tik pradėtas vystyti – jo statybas numatoma pabaigti iki 2020-ųjų pabaigos. Pirmajame pastate „DC PIER“ įsikūręs „Danske“ banko Globalių paslaugų centras, antrajame – „Telia“, trečiajame pastate toliau plėsis „Danske“, o ketvirtojo pastato nuomininkų paieška dar nesibaigė.

Pardavėjui sandorio metu patarinėjo tarptautinio NT konsultacijų kompanija „Newsec“ bei advokatų kontora „TGS Baltic“.

Pauliaus Gasiūno nuotr.

Pauliaus Gasiūno nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video