Top Baneris

Rekonstrukcija sostinės Gabijos gimnazijos stadione įsibėgėja – paskelbtas rangos konkursas (1)

2022 spalio 14 d.
VMS 1 2048x1366 1 e1666694767283
Pasidalykite straipsniu

Savivaldybė atnaujins Gabijos gimnazijos sporto aikštynų sistemą, kuria naudosis gimnazijos ir to paties pavadinimo progimnazijos moksleiviai bei aplinkiniai gyventojai – UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ šią savaitę paskelbė rangos darbų konkursą projektui įgyvendinti.

„Prieš keletą metų Gabijos gimnazija buvo modernizuota, o 2020-aisiais greta iškilo nauja Gabijos progimnazija. Atitinkamai pradėjome ruošti ir tarp mokyklų esančio sporto aikštyno rekonstrukcijos projektą. Rengdami jį perplanavome senąsias erdves ir sukūrėme universalią aikštyno sistemą, kurioje tilps plačiausiai naudojamų sporto šakų aikštės ir įrenginiai. Nors procesas buvo imlus laikui, galutinis rezultatas leis maksimaliai užtikrinti dviejų mokyklų bendruomenių bei aplinkinių gyventojų poreikius“, – sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Mokyklos sporto aikštyno rekonstrukcijos metu planuojama įrengti stadioną su futbolo aikšte, bėgimo takais, šuoliaduobėmis, universalią krepšinio kvadrato, tinklinio aikšteles, dvi mankštos, gimnastikos zonas su lauko treniruokliais aktyviam judėjimui ir kitus numatytus statinius, reikalingus įrangos laikymui ir infrastruktūros saugojimui.
Darbų pradžia planuojama dar šių metų gruodį, o užbaigti juos numatyta 2025-ųjų gegužę.futbolo vartai stadione

Nuotr. K. Mačiūno

Šį sezoną Vilnius užbaigs jau su 34 aukštos kokybės aikštynais. Dar 4 mokyklų – Gabijos gimnazijos, Lazdynų mokyklos, Žirmūnų gimnazijos ir M. Biržiškos gimnazijos – aikštynų rangos darbus planuojama įsigyti per šiuos metus ir pradėti iš karto po sutarčių pasirašymo. Pastarieji stadionai bus išplėsti pagal atnaujintus projektus.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • .

    2022-10-14, 16:28  

    Beveik jau baigta :))

Rekomenduojami video