Top Baneris

„Reikia architekto“: kokius poreikius turi išpildyti šiuolaikinis biuras?

2016 gruodžio 1 d.
„Treatwell“ biuras. Arch. Gytis Vaitkevičius („Plazma“)
„Treatwell“ biuras. Arch. Gytis Vaitkevičius („Plazma“)
Pasidalykite straipsniu

Tobulėjančios technologijos ir naują erą atverianti ketvirtoji industrija formuoja naujus žmonijos įpročius darbe. Vieni dirbti gali bet kur ir bet kada, kiti darbo erdves naudoja tik susitikimams, treti darbo vietoje ir valgo, ir miega…

Darbdaviai tai pat nuolat ieško būtų padidinti darbuotojų efektyvumą ir kūrybiškumą. Visus šiuos poreikius turi atitikti šiuolaikinis biuras, kuris toli gražu nebėra vien kabinetai, išrikiuoti išilgai koridoriaus.

Šiandien, gruodžio 1 dieną, Rūtos Leitanaitės kuriamoje laidoje „Reikia architekto“ apie šiuolaikinį biurą kalbės šiemet geriausio biuro interjero autoriaus apdovanojimą interjero architektūros konkurse „Mano erdvė“ pelnęs architektas Gytis Vaitkevičius (studija „Plazma“), jo suprojektuoto biuro „Treatwell“ savininkas Tomas Dirvonskas bei „DNB banko“ interjero autorius architektas, daktaras Edgaras Neniškis ir „DNB banko“ atstovė Jelena Grišina.

Lietuvos architektų sąjungos laida „Reikia architekto“ per Žinių radiją transliuojama kas antrą ketvirtadienį, 14.35 val.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti Žinių radijo laidų archyve.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video