Top Baneris

„Realco“ daugiabučių projekte Antakalnyje iškeltas vainikas (1)

2023 liepos 25 d.
1 1
„Realco“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ įpusėjo aukštesnės klasės gyvenamojo projekto Antakalnyje „Vileišio 27“ statybas. Bendrovė iškėlė vainiką, taip simboliškai pažymėdama pagrindinių konstruktyvo darbų pabaigą, taip pat skelbia sutarusi dėl ketvirtadalio butų pardavimo. Projektą, į kurį iš viso bus investuota apie 13 mln. eurų, planuojama baigti 2024 m. II ketv., rašoma įmonės pranešime spaudai.

„Statybų darbai vyksta pagal grafiką: naujakuriai raktus nuo savo namų gaus kitų metų antrąjį ketvirtį. Užbaigę konstruktyvo statybos darbus, simboliškai finalizuojame vieną pirmųjų bei svarbiausių pastato statybų etapų. Šiuo metu projekte tęsiami elektros instaliacijos darbai, pradedami drenažo darbai automobilių stovėjimo aikštelėje, vedžiojami vamzdynai – tiek vandentiekio, tiek šildymo, pradėti montuoti langai, kiek vėliau bus betonuojamos grindys“, – vardija „Realco“ pardavimų direktorius Marijonas Chmieliauskas.

Beveik pusės hektaro ploto sklype suprojektuotame name bus įrengti 66 vieno–keturių kambarių butai, kurių plotas – 33–90 kv. metrų. Projekte numatyta ir 72 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugyklos bei sandėliukai, uždaras kiemas.

Daug dėmesio vystytojas skiria projekto aplinkai – suprojektuotas erdvus, gausiai apželdintas kiemas su privačiomis terasomis. Pasirinktas natūralaus klinkerio fasadas, išmanioji įėjimo kontrolė su vaizdo stebėjimo funkcija specialioje aplikacijoje mobiliajame įrenginyje.

„Vileišio 27“ projektas neabejotinai išsiskiria savo vieta mieste. Antakalnis yra vienas seniausių, žaliausių ir dėl to patraukliausių sostinės mikrorajonų, kuriame naujos statybos būsto pasiūla ypač ribota. Šis projektas kyla Antakalnio centre, šalia Neries upės, kurią dalis gyventojų matys pro savo langus. Naujakuriai galės ne tik mėgautis gamta viduryje miesto, išplėtotais pėsčiųjų ir dviračių takais bei kita infrastruktūra, trumpomis kelionėmis iki Senamiesčio, bet ir įvairių paslaugų tinklu – tai pagrindiniai senųjų mikrorajonų privalumai“, – vardija bendrovės pardavimų direktorius.

Dažnai naujų projektų statybos senuose rajonuose tampa sėkmingų konversijų atvejais –  „Vileišio 27“ projektas taip pat prisidės prie Antakalnio veido keitimo, kas turėtų būti patrauklu tiek senajai, tiek būsimajai antakalniečių bendruomenei.

„Vystydami „Vileišio 27“ savo lėšomis pasirūpinsime naujo kelio su šaligatviu nutiesimu ir jo apšvietimu. Įrengsime ir šiuolaikišką pėsčiųjų taką – šiuo metu esame jo projektinių pasiūlymų viešinimo etape“, – aiškina M. Chmieliauskas.

„Vileišio 27“ projekto viziją įgyvendina „Cloud architektai“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Kaiminystėj gyvevenantis

    2023-07-27, 22:17  

    Invazinis tas jūsų namas ant šlapios pelkės pastatytas. Nei vienas čia gyvenantis nesidžiaugia tuo per prievartą įkištu monstru.
    Nedrįskit kirst mūsų sodintų medžių ir nereikia tų jūsų betoninių takų.

Rekomenduojami video