Top Baneris

„Rawlplug“ – patikimumas, aukšti saugos standartai, profesionalus techninis palaikymas

2021 rugsėjo 1 d.
rawplug
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Prekinis ženklas „Rawlplug“ atsirado 1919 m. Iki tol bendrovė buvo žinoma kaip „Rawlings Brothers“. Vienas „Rawlplug“  įkūrėjų, britų inžinierius Johnas Josephas Rawlingas 1911 m. pirmasis pasaulyje užpatentavo iš odos pagamintą tvirtinimo kaištį, tad medinius kuolelius pakeitę pirmieji statybiniai inkarai atsirado brolių Rawlingų dėka.

Šiais laikais „Rawlplug“ vardas gerai žinomas Anglijoje, Prancūzijoje, kitose Vakarų šalyse kaip siūlantis inovatyvius, patikimus ir saugius tvirtinimo detalių sprendimus. ‚Rawlplug“ produktai naudojami statybose, energetikos, kalnakasybos ir automobilių pramonėje, jie – saugių, patikimų tvirtinimo detalių sinonimas.

Aukšti kokybės reikalavimai

Visa statybų sektoriui skirta „Rawlplug“  produkcija (mechaniniai inkarai, savisriegiai varžtai, fasadų ir stogų izoliacijos tvirtinimo detalės ir pan.) yra sertifikuota bei gali būti naudojama lauko sąlygomis – metalinės detalės arba turi specialų padengimą, arba gaminamos iš nerūdijančio plieno.

Internetinėje „Rawlplug“ techninėje bibliotekoje galima rasti sertifikatus ir kitus dokumentus, patvirtinančius gaminių kokybę ir numatomą jų panaudojimą konkrečiuose statybos projektuose.

Visos „atsakingos“ metalines „Rawlplug“  tvirtinimo detalės gaminamos bendrovės gamykloje Lancute (Lenkija), o plastmasinės detalės ir cheminiai inkarai – Vroclavo gamykloje.  Apie metalinių tvirtinimo elementų kokybę daug ką sako tai, kad Lancute esanti gamykla metalines tvirtinimo detales gamina automobilių pramonei („Volkswagen“, „Fiat“ grupėms), žemės ūkio technikai, energetikai, vėjo jėgainėms, kalnakasybos pramonei – t.y. toms sritims, kurios tvirtinimo detalėms kelia specifinius ir aukštus reikalavimus. „Rawlplug“ važtai panaudoti ir į Marsą išsiųsto „Curiosity rover” konstrukcijoje.

Lancuto ir Vroclavo gamyklos turi savo kokybės kontrolės skyrius, laboratorijas, kur tiriami gamybai naudojami metalai, pagamintos produkcijos tvirtumas ir kitos tvirtinimo patikimumą lemiančios savybės. „Rawlplug“ produkcija yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu – jei kas atsitiktų dėl nekokybiško produkto, nuostolius atlygintų draudimas.

„Rawlplug“ sparčiai plečia mechaninių ir cheminių inkarų gamybą bei asortimentą, įvesdama į rinką naujus produktus. Sparčiai vystomas ir vidaus ir lauko darbams skirtas dujinio prišaudymo viniakalėmis sektorius.

Detaliau su „Rawlplug“ produkcija galite susipažinti čia: www.rawlplug.com

Techninė pagalba

Svarbi „Rawlplug“ vystymosi kryptis yra ne tik tvirtinimo detalių gamyba, bet ir suteikiama techninė pagalba. Šiais laikais vien aukštos kokybės ir geros kainos nepakanka – darbai statybų sektoriuje vis sudėtingesni, norint priimti teisingą sprendimą, reikia atitinkamų žinių bei skaičiavimų, specialistų pagalbos. Nors statybose vis dar gaji samprata „viską žinau“, tačiau būtent dėl jos ignoruojami paprasčiausi fizikos dėsniai, padaromos grubios klaidos. Todėl „Rawlplug“ sukūrė efektyvią techninės pagalbos sistemą, padedančią klientui išsirinkti optimaliausią variantą (tiek kainos, tiek geriausio techninio sprendimo atžvilgiu).  Tai – inžinierių, statybos specialistų, rinkos ekspertų konsultacijos, techninė bei projektinė parama. Bendrovės siūlomas techninis palaikymas: skaičiavimai, bandymai, mokymai, projektavimo programos yra nemokami. „„Rawlplug“ visada padeda klientams spręsti problemas, ieško optimaliausio techninio sprendimo“ – sako bendrovės inžinierius Jaroslav Dudanec. „Pavyzdžiui, būna atvejų kai statybininkai netinkamai paskaičiuoja smeigės ilgį. Paaiškiname, perskaičiuojame, atvažiuojame, vietoje parodome ir pasirodo, kad problemų nėra. Daug problemų padeda išspręsti mūsų internetiniai seminarai, tačiau ne taip retai susidomėjimas jais atsiranda tik tada, kai išlenda klaidos“.

Techninę pagalbą  „Rawlplug“ inžinieriai teikia ir konkrečių statybų vietoje. Ji apima „Rawlplug“ gaminių tikrinimą realiomis sąlygomis, parengiant tikslias ataskaitas ir individualias rekomendacijas. Ši paslauga taip pat nemokama.

„EasyFix“ – architektų ir inžinierių poreikiams

Projektuotojams ir architektams „Rawlplug“ siūlo „EasyFix“ – keturis skirtingus teminius modulius (inkarų parinkimas, armatūros skaičiavimai, vėjo jėgos įvertinimai bei kelių ir infrastruktūros objektų tvirtinimo skaičiavimai) turinčią programą. Ši nemokama tvirtinimų projektavimo programa padeda parinkti reikiamą tvirtinimo būdą ir detales. Programoje skaičiavimai vykdomi remiantis europinėmis „EAD“, „ETAG“ ir „Eurocode“ normomis, ji – paprasta, intuityvi, lengvai valdoma. Į lietuvių kalbą išversta „EasyFix“ iš kitų panašių nemokamų programų išsiskiria labai dideliu įvairių skaičiavimų spektru: atlieka elementų tvirtinimo ant betono ir mūro paviršių, plokščių stogų izoliacijos ir hidroizoliacijos bei fasadų šilumos izoliacijos tvirtinimo ir kitus panašių sprendimų skaičiavimus.

easyfix

Projektavimo metu kylančias problemas padedanti išspręsti „EasyFix“, pati gali projektuotojui pasiūlyti pasirinkti atitinkamą tvirtinimo būdą, pvz. cheminį arba mechaninį inkarą, apskaičiuoti ir papildomą armavimą (iki 2 m gylio), kas gelbsti kai projektuotojas ar statybininkai pamiršta armatūrą. Apskaičiuodama plokščių stogų ir fasadų izoliacijos tvirtinimą, programa įvertina konkrečios vietovės vėjo sukeliamas apkrovas, pastato aukštį, jo padėtį pasaulio šalių atžvilgiu ir pan. Ji viską suskaičiuoja optimaliai, dirbant su šiuo įrankiu galima naudotis BIM ir CAD modelių duomenų bazėmis.

Plačiau su daugiafunkcinės programos „EasyFix“ galimybėmis galite susipažinti čia https://easyfix.rawlplug.com/

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video