Top Baneris

„Ramirent“ Lietuvoje diegia tarptautinius paslaugų standartus

2015 gegužės 14 d.
Pasidalykite straipsniu

Prieš 16 metų veiklą Lietuvoje pradėjusios tarptautinės kompanijos „Ramirent“ vardas šiandien asocijuojasi ne tik su aukšta paslaugų kokybe, naujovėmis ir patikimumu. Įrangos nuomos kompanijos pasirinktas šūkis „More than machines“ ( „Daugiau nei technika“) taikliai atspindi ir esminius jos strategijos kriterijus – progresyvumą, įsipareigojimą, gebėjimą operatyviai reaguoti į užsakovų poreikius ir pasiūlyti nestandartinius sprendimus, kurie liudija „Ramirent“ pranašumą konkurencingoje mechanizmų nuomos rinkoje.

Visos paslaugos – iš vienų rankų

„Ramirent“ technikos direktorius Justas Karulaitis pripažino, kad viena ryškiausių pastarojo laikotarpio rinkos tendencijų – žmogiškųjų išteklių stygius. Tad šias aktualijas, be abejo, atspindi ir įmonės siūlomų paslaugų asortimentas.

„Ir statybų, pramonės sektoriaus įmonėms, ir privatiems klientams vis aktualiau tampa pasitelkti patikimus partnerius, konkrečiai mūsų atveju – nuomos sprendimų kompaniją, kuri sugebėtų pateikti kompleksinių paslaugų bei įrangos pasiūlymų, tai yra valdytų objektus, statybvietes nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų klientai tokiu būdu išsprendžia ne tik žmogiškųjų išteklių, bet ir sąnaudų valdymo problemas, – teigė J. Karulaitis. – Užsakovams reikia pajėgių ir šiuolaikiškai mąstančių partnerių, kurie sugebėtų pateikti paslaugas nuo objekto aptvėrimo, gyvenamųjų patalpų pastatymo, apsaugos užtikrinimo,  iki atliekų išvežimo, komunalinių paslaugų teikimo, sąskaitų administravimo ir galiausiai – visos reikiamos įrangos pateikimo, užtikrindami sklandų subrangovų ir rangovų darbą. Teikdami vadinamąsias „Dynamic Rental Solution“ paslaugas, supaprastiname verslą, kitaip tariant, „Ramirent“ kompanija gali pasiūlyti ir pavienius įrankius bei mechanizmus, ir ištiso parko valdymą kliento vykdomuose projektuose.“

„Ramirent“ šiandien yra ne tik plačiausią įrangos spektrą, bet ir vienintelė kompleksines paslaugas iš vienų rankų siūlanti bendrovė Lietuvoje.

Siūlo efektyviausius sprendimus

„Ramirent“ technikos direktoriaus J. Karulaičio pastebėjimu, ši praktika turi gilias tradicijas Skandinavijos, kitose Vakarų Europos šalyse, o Lietuvoje kol kas tik skinasi kelią.

„Tokių kompleksinių paslaugų naudą ir privalumus supranta tarptautinės arba vietos stambesnio kapitalo kompanijos, tačiau žvelgiant plačiau vis dar populiarus supratimas, kad skaidyti procesą į atskiras dalis yra racionaliau ir pigiau. Tad užuot koncentravęsi į savo esmines užduotis, darbų ar projektų vadovai neretai priversti užsiimti įrengimų paieškomis, statybvietės aptvėrimu ir panašiais dalykais, gaišti laiką ir energiją pašalinėms veikloms, o tai, be abejo, lemia laiko bei resursų eikvojimą. Džiugu, kad mūsų profesionali komanda vis dažniau pateikia klientams realius skaičius projekto vertinimo stadijoje, liudijančius kompleksinių paslaugų efektyvumą, ir pamažu keičia lietuvių požiūrį į projekto plėtojimo eigą“, – kalbėjo J. Karulaitis.

Siekdami geriausio rezultato, kompanijos „Ramirent“ specialistai į procesą įsilieja jau darbų planavimo stadijoje. „Dalyvaudami bendruose pasitarimuose su kitais rangovais, subrangovais valdome informaciją, kokie darbai planuojami vienu ar kitu etapu, ir galime pasiūlyti efektyviausius sprendimus jiems įgyvendinti“, – aiškino „Ramirent“ atstovas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video