Top Baneris

Proga sudalyvauti tarptautinėje kultūros paveldo tvarkybos ir technologijų parodoje

2018 vasario 19 d.
paroda „Heritas“
Pasidalykite straipsniu

Nuo šiol ne tik statybininkai ar dizaineriai turės progą susitikti – gegužę pirmąsyk organizuojama tarptautinė kultūros paveldo tvarkybos ir technologijų paroda „Heritas“ siekia tapti kasmetiniu renginiu, suburiančiu tarptautinę kultūros paveldo specialistų bendruomenę ir skatinančiu dialogą tarp laisvai samdomų specialistų, privačių įmonių, valstybės įstaigų ir visuomenės.

Organizatoriai kviečia registruotis laisvai samdomus specialistus (architektūra, menotyra, restauratoriai, lipdyba, skulptūra, archeologija, medžio apdirbimas, baldų restauravimas, kalvystė (tik archihtektūrinės detalės) ir kt.) privačias įmones (restauravimas, tyrimai, statybinės medžiagos, tinkamos kultūros paveldo tvarkybai, dažai, apšiltinimo, vėdinimo sistemos, apdailos medžiagos, architektai, modernios technologijos, tyrimų aparatūra ir kt.), valstybines įstaigas.

„Heritas“ – puiki vieta susirasti partnerių, pasidalyti patirtimi, spręsti nekilnojamojo kultūros paveldo tvarkybos problemas, susipažinti su naujausiomis technologijomis ir užmegzti naudingų ryšių planuojamiems projektams.

Visi dalyviai kviečiami į savo stendą pažvelgti kūrybiškai ir savo darbo specifiką, veiklą pristatyti per edukaciją, praktiką ir bendravimą. Pavyzdžiui, lipdybos restauratorius, galbūt, parodos metu galėtų supažindinti lankytojus su lipdymo specifika, problematika, vietoje atkurti dirbtinių dekoro elementų ar pan.

Beje, neturitieji finansinių galimybių dalyvauti parodoje taip pat gali prisidėti prie parodos organizavimo, ekspozicijų įrengimo, parengti pranešimą seminarų erdvei, organizuoti kūrybines dirbtuves ir pan. Tereikia susisiekti su organizatoriais.

Norintieji dalyvauti ir pristatyti save, savo įmonę, įstaigą turėtų užpildyti anketą. Vietų skaičius yra labai ribotas.

Anketoje pateikti duomenys naudojami tik „Heritas“ organizavimo tikslais. Daugiau apie parodą www.facebook.com/heritas.lt

Registracija dalyviams iki kovo 2 d.

Data: gegužės 18–19 d. (penktadienis-šeštadienis).
Vieta: Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia, Savičiaus g. 15, Vilnius.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video