Top Baneris

Proga išgirsti vokiečių patirtį kuriant tvarius miestus

2019 vasario 5 d.
„Energetiškai efektyvaus miesto, transporto sistemos ir infrastruktūros plėtra“
Pasidalykite straipsniu

Balandžio 8–10 dienomis Vokietijos-Baltijos šalių prekybos rūmai organizuoja informacinę verslo kelionę į Štutgarto regioną. Verslo renginio tema – „Energetiškai efektyvaus miesto, transporto sistemos ir infrastruktūros plėtra“ (vokiečių specialistai dalysis patirtimi apie tvarią miestų plėtrą, energiją taupančius pastatus ir miesto kvartalus, LED apšvietimo energijos taupymo potencialą, elektromobilių integracija su miesto infrastruktūra, skaitmeninius sprendimus išmaniesiems miestams).

Planuojami vizitai į įvairias organizacijas ir miestus, kuriuose yra įgyvendintos modernios technologijos.

Pavyzdžiui, planuojamas apsilankymas Fraunhoferio pramonės inžinerijos institute. Apsilankymo metu bus galima susipažinti su taikomaisiais moksliniais tyrimais tvariems miestams. „Fraunhofer IAO“ atlieka miesto sistemų, tokių kaip mobilumo ir inovacijų sistemos, kūrimo tyrimus.

Įgyvendindamas pasaulinę „Fraunhofer Morgenstadt“ iniciatyvą, institutas prisideda prie tarptautinių mokslinių tyrimų. Vizito suplanuota apžiūrėti instituto intelektualiųjų tinklų įrenginius (elektromobilio įkrovimo stotys, PV sistemos, ličio baterijos, vandenilio saugojimas). Ir tai dar ne visi vizitai.

Kelionė dalinai finansuojama Vokietijos energetikos ir ūkio ministerijos, kas ją daro dar patrauklesne.

Daugiau informacijos rasite čia.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video