Top Baneris

Profesionalus ir patikimas partneris sudėtingiausiems projektams įgyvendinti

2021 balandžio 10 d.
DJI 0146 scaled
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vienas pagrindinių veiksnių, užtikrinančių sėkmingą projektų vystymą, yra patikimas ir atsakingas statybų generalinis rangovas. Jau daugiau nei 5 metus specializuotus statybos darbus atliekanti ir didelį pasitikėjimą rinkoje pelniusi įmonė „Nanosta“ taip pat gali padėti įgyvendinti visus vykdomo projekto darbus kaip generalinis statybų rangovas.

Įmonės specialistai realizuoja sudėtingiausius projektus tiek viešojo sektoriaus, tiek privatiems užsakovams. Būtent UAB „Nanosta“ komanda sėkmingai atliko salono „Medžio stilius“ pastato generalinio rangovo darbus.

Ilgametę patirtį įmonė sukaupė prisidėdama prie įvairaus tipo ir sudėtingumo objektų įgyvendinimo. Dirbanti su projektais visoje Lietuvoje, UAB „Nanosta“ pati atlieka betonavimo, surenkamųjų konstrukcijų, mūrijimo darbus, geodezinius matavimus. Beveik per metus įmonės specialistai užbaigė apie trečdalį „Medžio stiliaus“ pastato konstruktyvo darbų: betonavimą, stogo šiltinimą, taip pat ir žemės tvarkymą. „Medžio stiliaus“ salono pastate ypač svarbios proporcijos, minimalistinės detalės, subtilus betono santykis su stiklu.

photo 2019 12 09 16 16 19
photo 2020 07 08 13 25 53
photo 2020 07 15 11 36 54

Įmonės „Nanosta“ direktorius Irenijus Valatkevičius džiaugiasi sėkmingu projektu, kokybišku darbu ir sklandžiu bendradarbiavimu su projekto užsakovu. Įdomiausia projekto dalimi I. Valatkevičius nurodo pagrindinių statinio elementų betonavimą: „Betonas projekte liko matomas ir tapo interjero dalimi, galima sakyti, kad betonavome iš karto su apdaila. Užbaigti betonavimo darbus kaip apdailą daug sunkiau, reikia dar didesnio kruopštumo, nei įprastai.“ Tačiau jauna ir entuziastinga, rinkoje stiprų pasitikėjimą pelniusi įmonės komanda darbus užbaigė greitai ir kokybiškai.

UAB „Nanosta“ yra pasirengusi padėti įgyvendinti įvairaus lygio ir sudėtingumo projektus. Atsakingas požiūris į darbus ir užsakovų norus lemia tai, kad įmonė pasirenkama atlikti tiek specializuotus, tiek statybos generalinio rangovo darbus vis sudėtingesniems projektams visoje Lietuvoje.

Medzio stilius foto Lukas Mykolaitis. 6
Luko Mykolaičio nuotr.


Nanosta Logo

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video